מופע פאראדיס לאטין קברט
Paradis Latin Cabaret

4.5
(2)
28 Cardinal Lemoine St, 75005 Paris, France
+33 1 43 25 28 28
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על מופע פאראדיס לאטין קברט

4.5
2 מדרגים
1
1
0
0
0

2 המלצות על מופע פאראדיס לאטין קברט

תמונת הפרופיל של Anna1802
Anna1802

”קברט מומלץ בפריז ולא יקר! “

קרא עוד

חיפשנו מופע קברט ללכת אליו בפריז, וכל מה שמצאנו היה פשוט יקר מדי. המולאן רוז' עלה מעל 200 אירו אם אני זוכרת, והיה עוד מופע שמצאנו שעלה 170 אירו. בקיצור הכל יקר.

אז מצאנו את המופע הזה במועדון קברט שנקרא Paradis Latin. המועדון מציע כמה רמות של כרטיסים. יש כרטיס+ארוחת ערב, כרטיס+כוס שמפניה וכו'...אנחנו בחרנו בכרטיס שכלל ארוחת ערב, וזה עלה לנו 160 אירו לבנאדם (כולל ארוחת ערב של שלוש מנות, ובקבוק שמפניה!). הזמנו כרטיס מראש דרך האתר Tiquets, והדפסנו את הואוצ'ר בבית וזה.

שימו לב שצריך להגיע למקום בלבוש מכובד (לא ג'ינס וטי שרט). כלומר שמלה ועקבים, ולגברים מכנסיים מכובדים וחולצה מכופתרת.

המופע עצמו היה מהמם! זה היה גם מופע קברט קלאסי עם בחורות חשופות חזה וחצאיות מתנפנפות, וגם מופע אקרובטי כמו קרקס, ממש ממש מדהים ומרשים ברמות מטורפות!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של klap
klap

”מופע קברט בפריז“

קרא עוד

בביקורינו בפאריס הומלץ לנו במלון בו שהינו על מופע חדש יחסית ולא כל כך מוכר על ידי תיירים לא צרפתים. שם המופע והמועדון: Paradis Latin cabaret Paris. המופע כולל רקדנים ורקדניות. אחדות חשופות חזה. השאר לבושות בתלבושות מיוחדות שמתחלפות לאורך המופע. אפשר להזמין רק מופע במחיר שלך 65 יורו ואפשר להזמין עם שמפניה או עם ארוחה במחיר יקר יותר. במופע משולבים גם אקרובטיקה ולהטוטנים. החיסרון היחיד מבחינתי הוא, שההנחיה וקטעי הקישור בשפה הצרפתית ולא באנגלית כבשאר המועדונים. אולם, גם המחיר זול משמעותית מהלידו והקרייזי הורס.

הטיפ עזר לך?

מתוך הבלוגים - פוסטים על מופע פאראדיס לאטין קברט

אין עדיין פוסטים על מופע פאראדיס לאטין קברט.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות