ביקור קצרצר של לא יותר מ-3 לילות , בוודאי שאינו מספיק להקיף את מה שיש לעיר הנפלאה הזאת להציע , אבל כשמגיעים אליה בטיסה זולה מעובדה והלינה בבית מלון איכותי כולל ארוחת בוקר עולה כמו לילה בצימר ממוצע בארץ , גם זה עשוי להספיק לטעום ממנה . לטעום , תרתי משמע . העיר מציעה שפע של מסעדות ובתי קפה , במגוון מטבחים וסגנונות ובמחירים שישאירו לכם מספיק כסף בכיס וטעם של עוד .

להלן כמה אפשרויות עריבות לחיך :

בראש ובראשונה בית קפה שנקרא CAFFE GIAN MARIO , שנמצא ברחובBajcsy-Zsilinszky út 35 . בית קפה שהוא לא פחות ממסעדה איטלקית אותנטית , מנוהלת ע”י 2 בחורים איטלקיים אורגינל , תפריט המציע מגוון פסטות נהדרות ופיצות דקות ומשובחות (לא כשר וטוב שכך ...) . מנה ראשונה , 2 מנות עיקריות , קפה , פעמיים בירה – יצאתם ב-80 שקל לזוג . ותמסרו ד”ש לג'ובאני ומריו .

Ruszwurm Cukrászda . להלן – הקונדיטוריה הכי טובה ואולי גם הכי עתיקה בעולם . קיימת מאי שם במאה ה-19 . כל מי שמבקר בטירת בודה ובמצודת הדייגים חייב לקפוץ לשם , המקום נמצא ברחוב Szentháromság u. 7 , ממש ליד כנסיית מתיאש . שבו , תזמינו קפה טוב , לכו על הקרמשניט ו/או השטרודל האגדיים ותגידו שאני שלחתי אתכם . לא יעזור לי , אבל אתם לא תצטערו …

פאב/מסעדה FOR SALE , ברחוב Vámház krt. 2 . קרוב מאד לשוק המקורה . הקונספט כאן : קערות ענק עמוסות בוטנים על כל שולחן , הקליפות מושלכות על הרצפה המכוסה חציר ואת המפיות שיש על השולחנות הופכים לציורים ושאר קשקושים ותולים על התקרה . פריקי לגמרי . והתפריט ? עשיר , מגוון ולא יקר . המלצר שלנו דיבר עברית שוטף … איגן , יש גם גולש !

בתיאבון !!!