לאור ההתפתחויות האחרונות של התפשטות וירוס הקורונה בעולם, רבים מבטלים את חופשות הסקי שהיו אמורים לצאת אליהן בקרוב. בדקנו וחזרנו אליכם עם מידע חשוב בנוגע למדיניות הביטולים אצל חברות הסקי השונות, או במילים אחרות – מה תקבלו אם תבטלו?

סקי דיל:

חברת סקי דיל מאפשרת ללקוחותיה לבטל את חופשת הסקי, בתשלום דמי ביטול בגובה 60% במקום 75%, כפי שהיו דמי הביטול בהזמנה המקורית, ולפנים משורת הדין.

כמו כן, היא נותנת אופציה נוספת לביטול החופשה, בתמורה לחיוב בדמי ביטול מלאים תקבלו הנחה לרכישת חבילה עתידית בסקי דיל. גובה ההנחה יהיה בשווי 50% ממחיר החופשה המקורית שבוטלה. אופציה זו רלוונטית כרגע אך ורק ללקוחות היוצאים לחופשת סקי בין התאריכים 11.3.20 ועד 15.3.20 (למעט בנסקו וסוצ'י).

פינגווין:

חברת פינגווין מביאה ללקוחותיה החזר בעבור ביטול חופשת הסקי, בשני אופציות לבחירה:

  • אפשרות ראשונה - חופשה שבועית באתר הסקי בנסקו בבולגריה בתוספת 200€ לאדם על הסכום המלא ששילמתם על חופשתכם.
  • אפשרות שנייה – 150€ לאדם החזר מידי פלוס זיכוי בסך 75€ לאדם בהזמנת חופשת סקי לעונת 2020/21.

על פי הנאמר באתר פינגווין: “טיסות פינגווין לזלצבורג, גרנובל וסופיה מופעלות ע"י חברת סאנדור ולא ישראייר או ארקיע. בשל העובדה שטיסות זלצבורג וגרנובל מופעלות בשבת, לא ניתן להציג אותן בקוד LY של אל על (חברת האם של סאנדור שלא טסה בשבת) ולכן טיסת זלצבורג מוצגת בקוד ישראייר 6H וטיסת גרנובל מוצגת בקוד ארקיע IZ. טיסת סופיה שיוצאת בשישי ולא שבת מוצגת בקוד סאנדור LY בצירוף 4 ספרות. אין לישראייר או לארקיע שום קשר לטיסות אותן אנו מפעילים עם טיסות סאנדור.” עוד הם כתבו כי “החלטת החלפת טיסות סאנדור בטיסות אחרות, תבוצע אך ורק אם נמצא לנכון שמהלך כזה ייטיב עם מרבית לקוחותינו ויאפשר לנו להגדיל לרובם משמעותית את ההחזר הכספי.”

קלאב מד:

לאור ההתפתחויות האחרונות הנוגעות לנגיף הקורונה ולאור ההנחיות החדשות של משרד הבריאות, חברת קלאב מד תאשר ביטול חופשת סקי ללא דמי ביטול, בתנאים הבאים:

  • ללקוחות צריכה להיות הזמנה קיימת למועדונים שבצרפת, איטליה ושוויץ
  • מועד היציאה חל בין התאריכים 06.03-27.04.2020
  • החבילה מורכבת מטיסות שכר של קלאב מד או שמדובר בחבילה ללא טיסות.

התשלום על החבילות יישאר כזיכוי למימוש בהזמנה חלופית שמועד היציאה אליה יהיה לכל המאוחר ה 25.04.2021 (סוף עונת חורף 2021).

בחבילות המורכבות מטיסות שאינן טיסות שכר של קלאב מד- יחולו דמי ביטול על רכיב הטיסה בהתאם למדיניות הביטולים של חברת התעופה הרלוונטית, ויתרת התשלום על החבילה לא תישא דמי ביטול מטעם קלאב מד אלא תישאר כזיכוי עבור הלקוחות למימוש בהזמנה חלופית שמועד היציאה אליה יהיה לכל המאוחר ה 25.04.2021.