במסגרת פתיחת הגבולות בין מדינות אירופה והניסיונות לחזור בזהירות לשגרה מסוימת, ייפתח ב-15 ביולי פארק השעשועים דיסנילנד פריז, שבצרפת. ביחד איתו ייפתחו גם 2 המלונות המשויכים אליו. הפארק ייפתח תחת כל ההגבלות וההנחיות הכי קפדניות להתנהלות בשגרת הקורונה ומיקי מאוס? הוא כבר מודד מסיכה מתאימה…

המקום השמח ביותר בצרפת פותח שוב את שעריו. דיסנילנד פריז הודיע היום (23 ביוני) כי הפארק הפופולארי ייפתח מחדש לקהל הרחב ב-15 ביולי (בכפוף כמובן למצב התחלואה במדינה).זה הזמן לחזור ולהתרגש עם הדמויות האהובות (שישמרו כמובן על מרחק חברתי כחוק) ולעלות על כל המתקנים המסחררים, שעברו ויעברו מדי יום חיטוי קפדני.

הכניסה לפארק תתאפשר אך ורק על ידי רכישת כרטיסים מראש באתר אינטרנט מיוחד המיועד לכך. מספר המבקרים יוגבל ויישמרו כל הכללים הנוגעים לריחוק חברתי, חיטוי והיגיינה.

על מנת לעודד הזמנות מראש, הודיעו ראשי הפארק, כי מדיניות הביטול תהיה גמישה וניתן יהיה להזמין ולאחר מכן לדחות או לבטל את הכרטיסים.

כל האורחים מגיל 11 ומעלה, יחויבו בעטיית מסיכה וכמו כן גם חברי הצוות והעובדים ברחבי הפארק יעטו מסיכה בעל עת.

במסעדות השונות שברחבי הפארק ניתן יהיה גם לקחת טייק אווי וליהנות מפיקניק ברחבי הפארק, במתחמים מיוחדים שיוכשרו לכך ומומלץ מאוד להזמין מקום מראש.

לצערנו כרגע אסור יהיה לחבק את הדמויות השונות, אבל נקווה שגם זה בקרוב יוכל להשתנות. פתיחת הפארק בפריז, מצטרפת לפתיחת הפארקים דיסנילנד ודיסניוורלד בקליפורניה ואורלנדו, שייפתחו גם הם בתחילת חודש יולי, תחת הגבלות קפדניות.