דיסנילנד פריז ”שני הפארקים של דיסני פאריז ביום אחד“

להלן מספר טיפים כיצד להספיק את דיסני לנד פאריז ופארק הסרטים ביום אחד. אנחנו טיילנו עם 2 מתבגרים ולכן התמקדנו במתקנים לכל המשפחה ובמתקנים היותר אקסטרימים. הספקנו את כך מה שתוכנן.

טיילנו בחודש יוני 2019, ורצוי מאוד לברר את שעות הפתיחה ולהגיע באמצע שבוע. קנינו את הכרטיסים מראש וגם הייתה לנו תכנית מפורטת לגבי סדר המתקנים, והתחלנו בפארק הסרטים (שנסגר בשבע בערב) . ראשית כדאי להגיע מוקדם, הפארק נפתח רשמית בעשר וכבר בתשע וחצי בבוקר היינו בפנים והפארק היה פתוח. חובה לנצל את שירות Fastpass החינמי שמאפשר כניסה עם תור מינימלי למתקנים המבוקשים. עד השעה 1530 בילינו בפארק זה כולל צפייה במספר מופעים.

המשכנו לפארק המרכזי שמופע הסיום שלו נקבע ל2300 והמצעד ב1700. בפארק הראשי התורים היו קטנים יותר וקצת אחרי 2200 סיימנו את כל המתקנים.

בכל השהות שלנו בפארק התעדכנו באפליקציה של דיסני לגבי זמן ההמתנה, ובסך הכל למרות שהפארק היה די עמוס לא חיכינו יותר משעה באף מתקן, והזמן הממוצע היה כ20 דקות. החוויה והאווירה היא כיף גדול לילדים ולמבוגרים כאחד. כמובן שמדובר ביום ארוך מאוד שמתחיל מוקדם ומסתיים מאוחר - אנחנו הגענו ברכבת.

פירוט מלא של המסלול שלנו בצרפת ככלל ושל דיסני בפרט ניתן למצוא בבלוג שלי בלמטייל.

תהנו!

לכל המידע על פריז צרפת
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי
חסכו זמן וכסף! הזמנו כרטיסים עכשיו
כרטיס יומי לשני הפארקים בלבד כרטיס יומי לשני הפארקים + הסעה מפריז כרטיס יומי לשני הפארקים, כולל איסוף והחזרה ממלונכם!

תגובות ושאלות