פארק אירופה ”פארק אירופה“

לפני שאתם מגיעים לפארק, מומלץ להוריד את האפליקציה של פארק אירופה ושם לסמן על המפה את המתקנים שאתם רוצים ללכת אליהם. אנחנו סימנו על המפה באפליקציה מתקנים ספציפיים ודרך ה-GPS והתכווננו.

בכניסה לחנייה לפארק יש סדרנים שיובילו אתכם לחנייה ויראו לכם בדיוק איפה להחנות. החנייה היא עצומה, לכן יש עמודים גדולים שהממוספרים לפי ה-Abc ויש לזכור באיזה אות חניתם. החניה היא בעלות של 7 יורו, ויש כאלה שמשלמים כאשר הם נכנסים לפארק, על מנת לחסוך כאב ראש ותור בסוף היום וביציאה מהפארק. אנחנו השארנו את זה לסוף היום ושילמנו על חנייה ללא תור באחד הדלפקים שנמצאים ליד, לאחר הכניסה משמאל.

בכניסה מצד שמאל (בדיוק לאחר הדלפק מהסעיף הקודם) יש לוקרים בעלות של 1 יורו. אתם מכניסים יורו למכונה שליד הלוקרים ומקבלים אסימון אותו אתם מכניסים לצד הפנימי של המפתח ונועלים. אם אתם רוצים לפתוח בחזרה את הלוקר האסימון נבלע ואם תרצו לנעול אותו עוד פעם תצטרכו לשלם עוד פעם 1 יורו.

לא תוכלו להספיק להיות על כל המתקנים ביום אחד. לכן מאוד מומלץ להתכונן לפני שמגיעים לפארק ולבחור מראש את המתקנים שאתם רוצים להספיק.

הדבר המתיש ביותר בפארק זה התור. אם אתם חושבים שהתור הולך מהר ואתם אוטוטו מגיעים, תמיד תמצאו עוד כוך או שביל נוסף של תור, קצת מבאס. המקומות עם התורים הארוכים ביותר הם מן הסתם רכבות ההרים הגדולות כמו Silver Star, Wodan, ו-Blue Fire. לכל שאר האטרקציות (חוץ מהאבובים גם) יש תור קצר יחסית.

מומלץ תוך כדי סיבובים בפארק להתעדכן מה זמן הסגירה של המקום. באינטרנט כתוב 18:00 וכשהגענו ראינו שזה נסגר ב-19:00 ככה שהרווחנו שעה.

לכל המידע על באדן-וירטמברג גרמניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות