מסלול עד שבוע בהולנד ”מסלול בן שמונה ימים עם רכב לאמסטרדם וסביבותיה“

טסנו בחברה ברסל איירליינס. בבדיקה שעשיתי הטיסות זולות משמעותית לבריסל מאשר לאמסטרדם. ום ראשון: נחיתה בבריסל ומשם ביקור בעיר גנט, בלגיה.

הגעה למלון שהזמנו בפאתי אמסטרדם סמוך לשדה התעופה:

Herbergh Hotel Amsterdam Airport. למי שמתכנן לבקר רק באמסטרדם המלון מרוחק מהעיר. (נסיעה בטראם של 20-25 דק) המלון נחמד. נקי. ארוחת הבוקר טובה אך בסיסית. מחיר סביר לעומת המחירים באמסטרדם. החדר שהזמנו ל 3 מבוגרים היה קטן. בסמוך למלון יש סופר במרחק הליכה. כיוון שהמרחקים שמסלולינו לא עלו על 120 קמ לכיון בנינו טיול כוכב.

יום שני: נסיעה לחיטהורן מרחק של 116. לא לוותר! ום שלישי: אמסטרדם. מהמלון Herbergh Hotel Amsterdam Airport.מרחק נסיעה של 3 דקות החנינו את הרכב בתחנת Knohhestraat (תחנה אחרונה של הטראם. שפע חניה במקום) ובטראם מספר 2 נסענו לעיר. שוק אלברט קאופ, חווית הבירה בהיינקן, ארוחת צהרים בןןלנפארק, מוזיאון ואן גוך. (גם לחווית הבירה וגם למוזיאון ואן גוך הזמינו כרטיסים באינטרנט) .

יום רביעי: ביקור בעיירות הדייגים וולנדם, מרקן. (אם אין לכם הרבה זמן וולנדם עדיפה) , וכפר זאנסה סכאנס. שימו לב, רבים מהמקומות התיירותיים נסגרים בשעה 17/18. תכננו בהתאם.

יום חמישי: אמסטרדם. נסיעה בטראם (הסבר בראשית המסלול) . רכישת כרטיס בעלות של 7.5 יורו ל-24 שעות נסיעה בכל אמצעי התחבורה ללא הגבלה. שוק הפרחים, כיכר דאם, שיט תעלות.

יום שישי: אמסטרדם. נורמקרט, רובע יורדן, בית אנה פרנק. (להזמין מקומות באינטרנט ומראש! ניתן להזמין כחודשיים מראש) לא להגיע עם טרולי או מזוודות הכניסה אסורה. סיור ברובע החלונות האדומים.

יום שביעי: נסיעה למדורודם. וביקור בעיירה הציורית ליידן.

יום שמיני (חזרה) ביקור בעיירה דלפט. נסיעה לבריסל.

לכל המידע על הולנד
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות