קאמפ נואו - איצטדיון הכדורגל של ברצלונה

גם אם אינכם חובבי כדורגל, כדאי לכם לבקר באיצטדיון קאמפ נואו האגדי, להיכנס למוזיאון הקבוצה וכמובן שגם לראות משחק כדורגל עם כוכבי "בארסה". קבלו את כל המידע לביקור באיצטדיון קאמפ נואו בברצלונה
מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: קאמפ נואו - איצטדיון הכדורגל של ברצלונה
צילום: איתמר ברק

קאמפ נואו - קצת היסטוריה

קאמפ נואו (Camp Nou) שמשמעו בקטאלנית - מגרש חדש, הוא איצטדיון כדורגל בברצלונה, המשמש כמגרש הביתי של מועדון הכדורגל FC Barcelona (שם מלא: Barcelona Football club) או Barsa בפי העם. האיצטדיון משמש גם כמוזיאון הרשמי של הקבוצה. קאמפ נואו הוא האיצטדיון הגדול ביותר באירופה וגם אחד מהגדולים בעולם. האיצטדיון ממוקם במרחק קצר ממספר אטרקציות בברצלונה.

כבר בחודש מרץ 1954 נערך טקס הפתיחה של קאמפ נואו מול קהל של 60,000 צופים, לאחר מכן המשיך האיצטדיון להתרחב ובספטמבר 1957 נקבע תאריך לחניכת האצטדיון החדש, על אף שבנייתו לא הושלמה, 90,000 צופים נכחו במשחק הבכורה של ברצלונה באיצטדיון. עד שנת 2000 היה קרוי Era Estadi del FC Barcelona ואז באמצעות משאל עם, שונה שמו לקאמפ נואו. כיום הורחבה כמות המושבים ל-99,300 ובעתיד צפוי שידרוג משמעותי וחידוש של כל מתקני האיצטדיון.

חשיבות איצטדיון קאמפ נואו

איצטדיון קאמפ נואו וקבוצת הכדורגל ברסה הינם מקור לאהבה עצומה של תושבי ברצלונה, שמגיעים לכל המשחקים, מעריצים בצורה עיוורת את שחקני הקבוצה ומשמעותה מבחינתם זה כמו דת - הם לא יחמיצו משחק ולא יחמיצו הזדמנות ללבוש את צבעי הקבוצה ולהתגאות בה. על הקבוצה ממונה הנהגה, שנבחרת על ידי עמותת האוהדים. היריבה הנצחית של מועדון ברצלונה היא קבוצת ריאל מדריד, ויש אפילו עיתונאי בית קבועים שמסקרים את המתרחש בעולם הכדורגל ובאיצטדיון קמפ נואו.

פרט לכדורגל, משמש איצטדיון קאמפ נואו כמתחם להופעות גדולות וקונצרטים. במהלך השנים נערכו באיצטדיון קאמפ נואו הופעות של אמנים מפורסמים כמו ברוס ספרינגסטין, ​​U2, מייקל ג'קסון ועוד, מול קהל שמנה עשרות אלפי אנשים.

ביקור בקאמפ נואו

ביקור באיצטדיון קאמפ נואו כולל סיור באיצטדיון עצמו, ביקור באיזורי הישיבה ובאיזור השחקנים, ביקור במוזיאון צפיה במערכת המולטימדיה וערכת הדרכה קולית במגוון שפות. הזמינו כעת כרטיסים לסיור באצטדיון וחסכו את התור בקופה »

מוזיאון קאמפ נואו

ביקור במועדון מאפשר להכיר את ההיסטוריה של אחת מקבוצות הכדורגל הטובות והאהודות בעולם. מדובר במוזיאון חדשני עם מערכת אור קולית ותצוגה אינטראקטיבית. תוכלו לצפות בתצוגה מרשימה של מזכרות ולהכיר את ההיסטוריה ונקודות חשובות בהתקדמות הקבוצה. בקומה השניה של המוזיאון יש איזור מולטימדיה חדש, תצוגה של גביעים ופרסים וציורים של כוכבי כדורגל מפורסמים. מוזיאון הקבוצה הוא בגדר חובה למעריצי כדורגל ואפשר לשלב גם סיור באיצטדיון, כולל חדרי ההלבשה וכמובן חנות המזכרות.

טיפ חשוב: אם אתם בברצלונה, כדאי לבדוק אם יש משחק כדורגל באותה הזדמנות ולנסות למצוא דיל שיאפשר לכם לראות משחק, כי זו חוויה שלא תשכחו.

קאמפ נואו - פרטים כלליים

  • שעות פתיחה: 2 עד 6 ינואר, 14 אפריל עד 13 אוקטובר, 16 דצמבר עד 31 דצמבר, כל ימות השבוע: 9:30-19:30, 7 בינואר עד 13 באפריל, 14 אוקטובר עד 15 דצמבר: שני-שבת, 10:00-18:30, ראשון: 10:00-14:30, 25 דצמבר ו-1 בינואר – סגור
  • עלות: מחיר הכרטיס כולל סיור באיצטדיון, כניסה למוזיאון ושימוש במתקני המולטימדיה, ביקור ביציע הכבוד ובחדרי ההלבשה - מבוגר 26 אירו. עד גיל 6 חינם, מגיל 6-13 ומבוגרים מעל 70: 20 אירו
  • הגעה:  במטרו - קו L3 לתחנת Palau Reial לפנות ברחוב Marti i Franques עד שמגיעים ל- Avinguda Aristides Maillol או לרדת בתחנות Maria Cristina או Les Corts. אוטובוס - קווים 75, 7, 157.
  • אתר קאמפ נואו: www.fcbarcelona.com

מעוניינים במידע נוסף על ברצלונה? הנה כמה קישורים מומלצים:

יעדי הכתבה

הזמנת כרטיסים מראש

בשיתוף Ticketbar

נקודות עניין שהוזכרו בכתבה

כתבות מומלצות עבורך על ברצלונה