ברלין - טיפ למתארחים

בתור ברלינאי גאה מזה 4 שנים ברצוני לתת למטיילים מעט טיפים, בכדי להפוך את שהייתכם לקלה וזולה מעט יותר. סטודנטים- לא לשכוח תעודת סטודנט בין-לאומית.
צוות למטייל ברשת
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: ברלין - טיפ למתארחים
© איתמר ברק

בתור ברלינאי גאה מזה 4 שנים ברצוני לתת למטיילים מעט טיפים, בכדי להפוך את שהייתכם לקלה וזולה מעט יותר:

1. סטודנטים- לא לשכוח תעודת סטודנט בין-לאומית. היא יכולה לעזור לכם להשיג מחירים זולים בכניסה למוזיאונים, הופעות וכדומה.

2. תחבורה- רצוי לשוהים מעל לכמה ימים לרכוש כרטיס נסיעה בתחבורה הציבורית לזמן שהייתכם בעיר. לא לשכוח להחתים בנסיעה הראשונה. חוסך כאב ראש, וחיפוש אחר כסף קטן. לא כדאי להתעמת עם הבודקים, כיוון שהם כבר מכירים את כל התירוצים, ולא עושים הנחות (קנס של 40 יורו). חוץ מזה שהתחבורה הציבורית בברלין מאוד אמינה ויעילה, ועובדת כמעט 24 שעות מסביב לשעון.

3. לינה ושהייה-לעיתים שווה ללון בבית מלון(לפחות לזוג) מבחינה כספית. לשוהים למשך יותר משבוע, חפשו באינטרנט אחרי אתרי סטודנטים. יתכן ותמצאו חדר זול להשכרה. ממליץ לזוגות על מלון IBIS שליד תחנת הרכבת המרכזית OSTBAHNHOF. מחיר לזוג ללילה סביר(בין 40-50)לחדר. לא לשכוח לבחור בית-מלון הקרוב לתחנת רכבת, כיוון שנסיעות במוניות יכולות להיות בעיר גדולה כמו ברלין עניין לא זול בכלל.

4. אזורי ההתרחשות- אם אתם צעירים ומחפשים אקשן, הרי שמזרחה של העיר יכול לעניין אתכם יותר. פרנצלאוברג, מיטה, פרידריכסהאין ואפילו קרויצברג (מערב) הינן זירות ההתרחשות. אם ההאקישה-הופה, קאסטאניאן-אלה, רחוב סימון-דאך, או אפילו רחוב ברגמן הם מקומות בהם ניתן למצוא חיי לילה (בתי קפה, מועדונים וכדומה).

יעדי הכתבה

הזמנת כרטיסים מראש

בשיתוף Ticketbar

כתבות מומלצות עבורך על ברלין