כתבות ומדריכים על קולומבו

סרי לנקה ל-50 פלוס: כל מה שצריך לדעת לטיול מדויק ומושלם

סרי לנקה ל-50 פלוס: כל מה שצריך לדעת לטיול מדויק ומושלם

טיול בסרי לנקה מאפשר חוויה אותנטית בארץ מפנקת ויפהפייה, שמשלבת חופים קסומים, עתיקות מרשימות, טבע מרהיב ותרבות מרתקת, ובכל אחד מהם תוכלו לבקר לזמן קצר, או להתעכב ולחוש את הדופק המקומי. בואו לגלות את זוהר היהלום הסרי לנקי, שטרם לוטש!

קולומבו

קולומבו

דורין נוסעת למסע שלישי שלה באי הקסום סרי לנקה. בכתבה זו היא מבלה בעיר קולומבו.

אטרקציות לכל המשפחה בסרי לנקה

אטרקציות לכל המשפחה בסרי לנקה

סרי לנקה היא מדינה טרופית, בעלת נופים מדהימים ושמורות טבע רבות. בטיול לסרי לנקה תוכלו להתרשם מכל זאת, אך גם הילדים יזכו ליהנות מגן חיות עצום, פארק שעשועים ואפילו חוות צבי ים. מדובר בחוויה שכל המשפחה לא תשכח, אז קדימה למזרח!

דרום הודו וסרי לנקה: טיול משפחתי

דרום הודו וסרי לנקה: טיול משפחתי

אתם הורים החולמים לטייל עם ילדיכם הבוגרים במזרח? לכן בעקבות גל וערן שערכו טיול זריז עם אמא ואבא בדרום הודו וסרי לנקה.נפגשים במומביי, משם לקוצ`ין, למדינות קרלה וטמיל נאדוולסיום שבוע בסרי לנקה.

המדריך לטיול אופניים בסרי לנקה

המדריך לטיול אופניים בסרי לנקה

אז מה צריך לדעת לפני שיוצאים לטיול אופניים בסרי לנקה? בשל גודלה הקטן של המדינה, הדרכים הנוחות, התשתית הטובה – זהו עוד יעד אידיאלי לטיול אופניים. כל הפרטים - בהמשך.

סרי לנקה - יומן מסע על גלגלים

סרי לנקה - יומן מסע על גלגלים

מדינה קטנה ויפהפיה, אנשים אדיבים, דרכים נוחות ושפע של אוכל טעים - פלא שירון ועופר בחרו את סרי לנקה כיעד לטיול האופניים שלהם? בואו לקרוא על המסלול המלא והחוויות לאורך הדרך.

סרי לנקה  - ימים של אושר

סרי לנקה - ימים של אושר

ישראלה משתפת אותנו בסיפור אהבה לבחור ולמדינה, חוויה שהובילה אותה למחוזות היפים ביותר של סרי לנקה.

חתונתה של קומארי

חתונתה של קומארי

"אי אפשר לראות את סרי לנקה ב- 10 ימים, אבל אחרי החוויה המיוחדת שעברתי, אני יודעת שקיבלתי מושג מקומי, אמיתי וטהור המתאר איך החיים נראים, דרך העיניים של הסרי לנקים." - דורין מתחילה את מסעה בסרי לנקה וממתינה בקוצר רוח להמשך.

מבנגקוק בדרך לסרי לנקה

מבנגקוק בדרך לסרי לנקה

דורין טסה מבנגקוק לסרי לנקה ומגיעה למקום בו היא מרגישה באמת בבית. לאחר מפגש עם חברתה הטובה היא מתפנה לפסטיבל מנורות השמן, אשר מציג את המסורת הבודהיסטית בשיא תפארתה.

לטיול יצאנו שוב

לטיול יצאנו שוב

ביוני 2002 יצאה דורין לטיול נוסף לרוחבו של האי. מהכפר הפסטורלי בפנדורה (Panadura) המשיכה בדרכה דרומה לאורכם של החופים המשגעים שוקקי הפעילות, בואכה העיר הקדושה Kataragama (קטרגמה). בדרך היא וחברתה ביקרו במגוון מקומות קדושים מרתקים.

מרכז האי וחופיו

מרכז האי וחופיו

דורין מבלה באתר נופש ייחודי בסרי לנקה ומתכננת את המשך הטיול, שבכולל טיפוס על הר הסרי פדה וביקור במגוון אתרים מסקרנים.

סרילנקה - פרק 1: הכרות

סרילנקה - פרק 1: הכרות

ישראלה מגיעה לסרי לנקה, כדי להעביר חמישה ימים מפנקים באי. היא מבלה בחופים, מקדשים ובערים החשובות של האי, וחווה כמה הפתעות בדרך.

הכרות עם סרי לנקה

הכרות עם סרי לנקה

סרי-לנקה (ציילון Ceylon לשעבר) היא אי השוכן באוקיינוס ההודי, שטחה 65,000 קמ``ר- פי שלוש משטחה של מדינת ישראל. אוכלוסייתה מונה למעלה מ- 18 מיליון נפשות, הדוברת שלוש שפות: אנגלית, טמלית או Sinhala. האקלים האופייני למדינה הוא טרופי, וזו מדינה בעלת מגוון היסטורי וטופוגרפי רב.

תמונות קצרות מסרי לנקה

תמונות קצרות מסרי לנקה

איך נראית סרי לנקה אחרי שתי נסיעות באוטובוסים? מה קופץ לראש כשחושבים על תה ציילוני? למה כל אחד פה חייב לדעת את הפרטים שלנו? וכיצד תשיגו לכם בולים בסניף הדואר בשדה התעופה? יאיר וענת מדווחים מסרי לנקה.