רשות התיירות של פולין פותחת בקמפיין תיירותי בחורף לעידוד ביקור ישראלים באתרי הסקי המיוחדים שלה ובעיירות הספא והבריאות המודרניים והנפלאים

לרגל יריד התיירות שהתקיים השבוע, פותחת רשות התיירות של פולין בקמפיין תיירותי לחורף כדי לעודד את הישראלים לבקר באתרי הסקי שלה וכן באתרי הספא והבריאות, הנחשבים מהטובים באירופה.

באזור דרום פולין ישנם עשרות אתרי סקי, חלקם עם מסורת ארוכה. אתרי הסקי של פולין מתאימים למתחילים ומתקדמים והם בתקן האירופי הגבוה ביותר. מדרונות הסקי הידועים ביותר בפולין נמצאים בהרי הטטרה בעיירת הסקי והנופש המפורסמת זאקופנה (Zakopana), בדרום פולין.

אתר סקי ידוע נוסף נמצא ב -Szklarska Poreba, 140 ק"מ מורוצלב ובגבול עם גרמניה. יש כאן מעליות סקי מודרניים ביותר המביאים את הגולשים אל פסגות ההרים, והמסלולים עצמם מטופחים ומסודרים להפליא.

עוד אתר נופש וסקי מומלץ בגבול עם אוקראינה: Ustrzyki Dolne. הוא נועד לא רק עבור גולשים מנוסים אלא גם עבור מתחילים. מחצית מארבעת המסלולים כאן - הם רק למתחילים.

לחופשה משפחתית מומלץ אתר Zieleniec – שנמצא לא הרחק מהגבול הצ'כי. זהו מקום מושלם לחופשה משפחתית אקטיבית. אין כאן מסלולים מורכבים, ורבים מהם מתאימים במיוחד עבור לימוד הילדים את יסודות הספורט הזה. מסלולים אלה נקראים – מסלולי ילדים.

אתרי הספא והבריאות של פולין ממוקמים בהרים, במקומות ירוקים, מיוערים ושקטים באזור האגמים המזוריים בצפון מזרח פולין, בקרבת הים ובמרכזי הערים. הריכוז הגדול ביותר של האתרים נמצא על רכס הרי הקרפטים. מרכזי הספא העתיקים בפולין קמו כבר במאה ה-12. בכל אתר ספא יש מים מינרלים של האזור הנמכרים בבקבוקים מיוחדים.