שלום לכל הישראלים וחברי קבוצת הטיולים שלי בפיסבוק  אלונה פאפוס https://bit.ly/3rS8D0Z.

בכל הזדמנות שיש לכם אתם מודים לי על השירות שקיבלתם אצלי בקבוצות הפיסבוק השונות, בלמטייל ובכל פורום חברתי שאתם איתו במגע.

הפעם אני לא רוצה לידע אתכם על תאריכי טיולים פנויים או להזכיר להרשם מראש.

אני רוצה לספר לכם שנפגשתי עם חברה טובה אשר מחזיקה בתפקיד בכיר במשרד התיירות המקומי ובעקבות השיח עימה אני כל כך גאה בעם ישראל ורוצה להודות לכם הקהל הישראלי שמגיע לפאפוס בפרט ובכלל מטייל בעולם, הייתי שמחה אם תשתפו את התודה שלי בכל מקום אפשרי שתגיע לכל הישראלים שמטיילים ואינם בקבוצה שלי.

לכולם מכל הלב, תודה אמיתית ועמוקה, גם לאנשי”טיסת השקולד” וגם ליפים והאדיבים, גם למי שידו אינו משגת ובחר ללון בדירות מרוחקות ונעזר בשרותי התחבורה הציבורית, קונה בסופר מרקט ואוכל שווארמה, פיצה ומקדונלד. אני רוצה להודות לכל מי ששוכר רכבים ולכל מי שלן במלונות מכל הרמות, אני רוצה להודות לסועדים במסעדות ובטברנות, לכל מי שעושה אטרקציות וטיפולי ספא, לכל מי שמגיע לקנקשין של 24 שעות לפני שממשיך ליעד הבא, לכל מי שעושה קניות בחנויות הבוטיק בקניון, בג'מבו, בשוק ובאאוטלטים.

אני רוצה להדות לכל הזוגות המגיעים להתחתן ומקיימים כאן אירועים מושקעיעם צלמים מעצבים, תאורה הגברה, אומנים מקומיים. וגם לאלה שעושים חתונה בסיסית. אני מודה לכל החברות המקיימות כאן נופשים וארועי חברה.

אני מודה לכל היאכטיונרים הישראלים שמגיעים ועוגנים נמלים המקומיים. אני מודה לכל רצי המרתון, ורוכבי האופנים, לכל מטיילי הבוטיק הקולינרים, צלמים, יוגה ואנשי היין.

אני מודה לכל חברות ההיטק הישראלית ששולחים לכאן מהנדסים ואנשי מקצוע לתגבר את האי בידע, בפיתוח ובנסיון הישראלי.

אני מודה לכל החברות המעבירות את המשרד שלהם עם העובדים שלהם ומשפחתם מכל העולם.

אני מודה לכם מקרב לב!! אולי אף פעם לא אמרו לכם תודה אמיתית?!

אני התגוררתי כמעט 10 שנים באפריקה 7 שנים בארצות הברית ומקסיקו, שנתים עם הרבה מאוד גיחות בהולנד. חלשתי על כל אסיה מאוריציוס, האיים הקריבים ואמריקה הלטינית.

בכל מקום המוני ישראלים תורמים לכלכלה במדינה הם מבקרים .

חברים, בחישוב מהיר הכי מינימלסטי שאפשר ממנו רק לעלות למספרים ראלים, המינימום שישראלי מוציא הינו 1000 שקל לאדם בנופש.

סטטיסטית בקפריסין יש כ 300,000 ישראלים בשנה. כלומר במינימום של המינימום ישראלים משאירים רק בקפרסין 300 מליון שקל בשנה
במינימום !! לפני כל רכישות הנדל"ן והשקעות.

בשנה שעברה בעלי עסקים מסויימים ביקשו ממני לא לשלוח אליהם הרבה ישראלים ביום , כי לא ידעו אייך לעבוד עם שוק שיש לו דרישות שונות מהאירופאים. בחודשים האחרונים אני מקבלת טלפונים ללא הרף מבעלי עסקים שממש רוצים שאשווק אותם לישראלים.

אני אוהבת אתכם, אתם אנשים לארג'ים במהות שלכם עם ניסיון במקומות רבים בעולם יש לכם הבנה טובה אייך לטייל ואייך למלא את החופשה בתכנים הרלוונטים למקום.

אני מודה לכם שאתם מייצרים עוד מקומות עבודה ומפריחים את השממה בכל מקום שאתם מגיעים אליו דרך שמחת החיים והתבונה הישראלית.

בואו עם ראש מורם ואל חששו שלא אוהבים אתכם! היו שגרירים של מדינת ישראל שיאהבו לתת לכם שירות, בכלל שיאהבו אתכם כל כך שיבוא לבקר בארץ בחזרה!! כך נחזיר לכלכלה הישראלית!

למי שהגיע עד לכאן תודה רבה על הזמן אני שוב מודה לכם ומחבקת בחזרה.

www.alonapaphos.com בווצאפ: 0035799908191