מתכננים לטייל בסין בקיץ? הנה שלושה טיפים חשובים שכדאי לקחת בחשבון:

ארזו למזג אוויר משתנה

חודשי יולי אוגוסט נחשבים לחודשים החמים בסין (כן, חמים יותר ממזג האוויר בארץ והכותבת היא אילתית שלמדה בחיפה ומכירה גם את החום הדרומי, וגם את הלחות ליד הים התיכון).

אם אתם מתכננים לטייל גם בצפון וגם בדרום - כדאי לארוז חכם. בצפון יבש יותר ובדרום, לח מאוד. חודשי הקיץ בפרובינציות הדרומיות בדרך כלל רטובים. בשנגחאי וגווילין, למשל, ייתכנו לעיתים "גשמים חמים". לכן, בנוסף לחולצות הקצרות , ארזו גם נעליים סגורות ונוחות, וגם מעיל גשם קל.

טיילו רגוע

קחו בחשבון שתצטרכו לקצר את ימי הטיול עצמם או תכננו מראש “לבלות” חלק מהיום במוזיאונים, אזורים מוצללים יותר או אפילו ממוזגים.

אל תשכחו לקחת אתכם מים וכובע וכמובן, קרם הגנה.

מתכננים לטייל עם ילדים?

אולי כדאי לשקול בתי מלון עם בריכה, או שילוב פארקי מים בתוכנית שלכם. בכל מקרה, שימו לב שאתם מתחילים את היום מעט יותר מוקדם ותכננו להישאר באזור סגור ומוצל בשעות הצהריים. 

רוב האתרים פתוחים למבקרים בשעות מאוד ספציפיות, אבל ניתן למצוא פעילויות ערב מיוחדות כמו סיורי אוכל או סיורי אופניים המתאימים גם לילדים.

וטיפ אחד אחרון…

קנו שמשייה אישית וטיילו בסין כמו סינים אמיתיים


יעל פרג'ון היא הבעלים של חברת My Way to China המתמחה כבר למעלה משמונה שנים בתכנון והוצאה של טיולים לסין, בהתאמה אישית. ליצירת קשר – myway.ta@gmail.com