לרגל תערוכת התיירות הבינלאומית IMTM שמתקיים בימים אלו, אתר "למטייל" בדק מהם 15 היעדים המבוקשים ביותר על המטייל הישראלי בשנה החולפת. באירוע אקסקלוסיבי שנערך בתערוכה הגיע יובל לימון, מנכ"ל "למטייל", להעניק תעודות וללחוץ את ידם של נציגות היעדים הזוכים.

ברשימת המכובדים שהגיעו לאירוע לקבל את התעודה היו לוונט בנקו (Levente Benko), שגריר הונגריה, בשם היעד הזוכה במקום הראשון - בודפשט! בודפשט זינקה בשנה החולפת ב-16% לפי מדדי חיפושי התוכן והמידע באתר שלנו, ועקפה את פראג – העיר המובילה בשנת 2017, שכעת נמצאת במקום השני. שגריר צ'כיה בישראל, מר מרטין סטרופניצקי וקלרה ויסלוזילובה, מנהלת קשרי החוץ של משרד התיירות הצ'כי הגיעו לאסוף את התעודה עבור פראג. במקום השלישי זכתה בוקרשט כאשר קריסטינה איונלה טארטצ'ה, סגנית שר התיירות ברומניה, שמחה לקבל את הפרס עבור בוקרשט.

אחריה מדריד במקום הרביעי ובשם משרד התיירות של ספרד הגיע לאסוף את התעודה מנהל השיווק של לשכת התיירות, מר חואן לואיז לופז ואסקז (Juan Luis López Vázquez) ובשם גרמניה הגיעה גולדי מולר, נציגת משרד התיירות הגרמני בישראל, עבור ברלין שדורגה במקום החמישי. עוד הגיעו ליהנות מהזכייה, נציגת לשכת התיירות של קטלוניה, הגברת מרתה טקסידור עבור היעד ברצלונה שזכה במקום ה-10 וכן נציג הים האגאי מר וסיליאס קלובאס, עבור היעד רודוס שסגר את הרשימה במקום ה-15.