מוזיאון תרבויות העולם ”מוזיאון מומלץ ביותר בקלן“

אם אתם מתעניינים באנשים, בתרבויות, שפות, חפצים ומנהגים מרחבי העולם - מוזיאון תרבויות העולם בקלן בוודאי יעניין אתכם. המוזיאון, שמתפרס על 3 קומות, נפתח מחדש במקומו הנוכחי ב-2010, ולכן הוא מודרני ונעים - המיצגים נעים מחפצים מיוחדים מאיזורים נידחים, דגמים של טיפי (אוהל אינדיאני) ומאהל בדואי בגודל מלא, ועד לסרטונים, קטעי קול, ומיצגים יצירתיים בשביל ילדים - כמו זיהוי חיות מדבר באמצעות חוש המישוש, וניחוש טעמו של תה תורכי על-פי ריחו. בעיקרון ההסברים במוזיאון בגרמנית, אך כל ההסברים המשמעותיים מופיעים גם באנגלית, ולמרות שלא לכל הפרטים המוצגים מצורף הסבר מפורט באנגלית - לרובם מצורפת לפחות כותרת.

מבחינת זמנים, לדעתי שווה להקדיש למוזיאון לפחות שעתיים, ובאופן אישי יכולתי לבלות שם בכיף חצי יום. שימו לב שהמוזיאון סגור בימי שני, ובאופן עקרוני כדאי שתציצו בשעות הפתיחה באתר לפני הביקור :)

נכון למאי 2014, מחיר כניסה הוא 6 יורו למבוגר ו-3.5 יורו לסטודנטים ושאר בעלי הנחות (הם הורידו יורו מהמחיר המקורי, מאחר ושני אולמות תצוגה וכן התערוכה המתחלפת סגורים בתקופה הקרובה). בנוסף, אם תגיעו עם תיק (לא תיק קטן) תתבקשו לאפסן אותו בעלות יורו, וכן ניתן לרכוש סיור אודיו באנגלית במחיר של 2 יורו.

לכל המידע על קלן גרמניה
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות