מסלול חד יומי בסנט מוריץ ”טיול רגלי מעל העיירה באד ראגאז“

מספר תחנות רכבת לפני העיר Chur במזרחה של שוויץ שוכנת עיירה בשם באד ראגאז, עיירת מרחצאות מים מינראליים חמים מימים עברו. העיירה עצמה לא משהו, אך יש לה פארק משגע, מגרשי גולף למעונינים ורכבל ממש זול יחסית למחירי שוויץ המעלה אותך להר בשם פיצול. משם ישנם מספר מסלולי הליכה מדהימים. פרטים במשרד המודיעין המצויין במרכז העיירה.

אני דווקא רוצה לכתוב לכם הפעם על מסלול היוצא מגבול העיירה ל``קניון נהר טמינה``. אתם יכולים לבחור בשתי דרכי הגעה: א. מהחניה ליד תחנת הרכבת יוצא אוטובוס מיוחד כל חצי שעה עגולה המעלה אתכם לקניון. ב. הליכה רגלית הלוך וחזור (למטיבי לכת. העליה רצינית ).

אנחנו בחרנו באפשרות הראשונה ולאחר חצי שעה של נסיעה מדהימה, האוטבוס מוריד אתכם ליד מלון ספא מקסים, שהיה פעם מינזר. אתם עוקפים את המלון ולאחר כמאה מטר מגיעים לשער ברזל מסתובב... הכניסו במכשיר התשלום את מספר הפרנקים הנידרש והתחילו ללכת פנימה לתוך הקניון המדהים ביופיו. ההליכה קצרה הלוך וחזור לאורך הנהר... במלון יופי של בית קפה ומסעדה בקומת הכניסה, מומלץ!

לעצלנים , המתינו לאוטובוס וחיזרו איתו חזרה. לאחרים נכונה ירידה מתונה ומדהימה לצידו של נהר ה``טמינה `` עד שתגיעו לאחר כשעה לפאתי העיירה - מומלץ! תחנה רכבת אחת מזרחה שוכנת העיירה ``מיינפלד`` לידה נמצא הבית של היידי בת ההרים והמסלול היפה לביתו של הסבא בהרים, אך זה שייך כבר לטיפ אחר. אשמח לענות על שאלות בנושא טיולים רגליים וטיולי אופניים בשוויץ. מקווה שתהנו כמוני. 

לכל המידע על סנט מוריץ שוויץ
הטיפ עזר לך?
שמור לעצמי

תגובות ושאלות