מוזיאון טייט מודרן
Tate Modern

5
(10)
מוזיאון טייט מודרן - למטייל (1) מתוף הטיפ של ליז:)
מוזיאון טייט מודרן מתוך הטיפ של shsma - למטייל (2) מתוך הטיפ של shsma
מוזיאון טייט מודרן מתוך הטיפ של assafd1 - למטייל (3) מתוך הטיפ של assafd1
מוזיאון טייט מודרן מתוך הטיפ של assafd1 - למטייל (4) מתוך הטיפ של assafd1
מוזיאון טייט מודרן מתוך הטיפ של assafd1 - למטייל (5) מתוך הטיפ של assafd1
Bankside, London SE1 9TG, United Kingdom
+44 20 7887 8888
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

מה חושבים מטיילים על מוזיאון טייט מודרן

5
10 מדרגים
8
0
0
0
0

10 המלצות על מוזיאון טייט מודרן

תמונת הפרופיל של אסנת ע
אסנת ע

”סיור עם נגה מ"ארטרנטיב" (ARTernative)“

קרא עוד

ממליצים מאוד על סיור מודרך בטייט מודרן עם נגה מארטרנטיב.

נגה שופעת בידע, ברק בעיניים וסבלנית.

העבירה את ההדרכה באופן קולח, בצניעות ומבלי ל”לעייף” את המקשיבים.

ממליצים על כל הסיורים של ארטרנטיב.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של flafy
flafy

”תצפית על העיר לונדון “

קרא עוד

אני ממליץ להגיע למוזיאון טייט מודרן, לאחר הבידוק הבטחוני לכו לעבר המעלית שמגיעה עד לקומה העשירית, יש בקומה העשירית קפיטריה ותוכלו לצאת למרפסת הפתוחה ולצפות על העיר.רצוי כשיש ראות טובה, הכניסה חינם.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של עיריתד
עיריתד

”מודרן טייט בהדרכה. עברית “

קרא עוד

נרשמנו לסיור של Arternative הסיור בעברית. ניתן על ידי אחוה היינו קבוצה קטנה אחוה הייתה מעולה! שילבה הרבה ידע בהסברים עם פיקנטריה שעשתה את הנושא למעניין. פתחה לדיונים ועודדה להשתתף הפגינה הרבה מאוד ידע. למדנו המון בשעתיים וחצי ממש כדאי להרשם לסיורים

לדבריה עם ידיעה מוקדמת היא מתאימה את הסיור גם לצעירים יותר גילאי חמש ומעלה

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של shsma
shsma

”נהדר- בואו גם עם הילדים“

קרא עוד

בגלגולה הקודם- טייט גלריי, היתה גלרייה קטנה יחסית ואילו היום היא שוכנת בהיכל בן מספר קומות, התערוכות נמצאות בחלק מהבניין והקומות, במקום יש גם אולם מופעים, תערוכות מתחלפות שהכניסה להן בתשלום או חינם, לשאר התערוכות הקבועות הכניסה בחינם. יש הרבה מה לראות וכדאי להגיע גם ילדים ולראות את המוצגים. (גם אם עושים רק חלק מהתערוכות המוצגות) - זה מהנה ומנגיש אומנות מסוגים שונים ומתקופות שונות.

במקום גם מספר חנויות של המוזיאון וגם מספר בתי קפה.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של assafd1
assafd1

”סיור מודרך עם arternative“

קרא עוד

עשינו שני סיורים מודרכים בלונדון עם מדריכות של Arternative. הראשון של אמנות רחוב בשכונת שורדיטץ' והשניב-Tate Modernart. שניהם בעברית. שניהם היו מצויין. מעניינים. מפתיעים. ואנחנו לא צרכני אמנות גדולים. פשוט נהנינו. ממליץ בחום.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של ליז:)
ליז:)

”ביקור במוזיאון “

קרא עוד

הגענו למוזיאון טייט מתוך כוונה להצטרף לסיור, אך הסיור לא היה לטעמינו אז הסתובבנו לבד במוזיאון, וקראנו את ההסברים ליד כל ציור. גם הסיור העצמי היה מעשיר ומעניין.

לאחר הסיור עברנו בגשר שבקומה 4 לבניין Switch ועלינו לקומה 10, משם יש תצפית מקסימה על לונדון ובמיוחד על קתדרלת סנט פול.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של yoyoyata
yoyoyata

”מומלץ להצטרף לסיור מודרך“

קרא עוד

מוזיאון טייט מודרן נמצא באיזור הגדה הדרומית של התמזה, בסמוך לתיאטרון הגלוב, על הטיילת היפהפיה שעל שפת הנהר. מסלול הליכה קצר ויפה מוביל מתחנת הטיוב לונדון ברידג' דרך שוק בורו, כנסיית סאותארק והגלוב לאורך הנהר עד לטייט מודרן. המוזיאון ממוקם בתחנת כוח לשעבר, מבנה ייחודי ומרשים, ויש בו תערוכות קבועות ומתחלפות. הכניסה בחינם.

מומלץ להצטרף לסיור מודרך של 45 דקות בחינם. באתר המוזיאון מתפרסמים שעות הסיורים ונקודת המפגש. כדאי לשים לב שלכל סיור תוכן ומוקד אחר, ונקודת מפגש שונה בקומה אחרת של המוזיאון. אני הצטרפתי לסיור מבוא לאמנות מודרנית שנתן סקירה מעניינת וממצה. מומלץ!

נוף מרהיב במיוחד מהמסעד בקומה 6. המסעדה יקרה והמנות אמנם מעוצבות אך קטנות מאד. עם זאת הנוף החד פעמי בהחלט מצדיק את ההשקעה. בכל מקרה לצד המסעדה ישנו אזור בר וניתן בהחלט ליהנות מהנוף על כוס קפה ולחסוך את ההוצאה. בקומת הקרקע בית קפה נעים הצופה לנהר אך כמובן הנוף פחות מרשים. המנות לעומת זאת כפולות בגודל ובמחצית העלות.

בכל מקרה ביקור מומלץ וחווייתי ובשילוב עם סיור על גדת הנהר, ביקור בגלוב ובשוק בהחלט ממלא חצי יום מגוון ומעניין!

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של dekelblr
dekelblr
1

”סיור חינם במוזיאון Tate Modern“

קרא עוד

ממליצה בחום לקחת את הסיור החינמי במוזיאון Tate Modern בלונדון. אנחנו לקחנו סיור של שעה שהתמקד במספר יצירות אומנות מאוד מוכרות של סלבדור דאלי, פיקאסו ומירו. הסיור היה מרתק ולמרות שהכרנו את הציורים הופתענו לגלות המון פרטים חדשים על כל אחד מהם. ניתן להתעדכן בשעות הפתיחה והסיורים באתר שלהם. אין צורך להירשם מראש. טיפ קטן נוסף, בקומה האחרונה יש בית קפה עם תצפית מרהיבה, שווה לעשות קפיצה קטנה. 

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של inbalc
inbalc

”המלצה על Tate Modern“

קרא עוד

ממליצה בחום על מוזיאון טייט מודרן בלונדון, בממוקם ב-Southbank. שימו לב, יש גם מוזיאון טייט בריטיין - זה לא באותו מקום. המוזיאון עצמו, המשתרע על פני 6 קומות הוא בילוי מרתק של מספר שעות. ראשית, ממליצה לרדת לקומה 0 ולהפקיד חפצים מיותרים, כדי שההליכה תהיה נוחה וקלילה. לאחר מכן, כדאי לברר שעות של סיורים מודרכים ומהיכן יוצאים. אני השתתפתי בשניים כאלה - אחד היה מצוין, השני פחות. מה שכן, יש בזה הרבה ערך מוסף - הבנה עמוקה יותר של היצירות, הקשר בין היצירות בחדר, פרטים ביוגרפיים אודות האמן וכדומה. 

גם אם מסתובבים לבד, היעזרו במפה - יש המון מה לראות. מדובר באומנות מודרנית, על כל המשתמע מכך. ציורים, צילומים, מיצגים, פסלים. במקום יש 3 חנויות (מומלצות ביותר), בתי קפה ומסעדה עם נוף מקסים בקומה השישית והאחרונה לקתדרלת סנט פול ולתמזה. מותר לצלם ללא הגבלה במוזיאון.

אחרי/לפני אפשר לצעוד על גשר המילניום המרשים ולחצות את התמזה (זה גשר להולכי רגל בלבד). הכניסה היא בעיקרון בחינם, למעט מספר תערוכות בתשלום. כרגע חלק מהקומה התחתונה בשיפוצים, כמו גם המבנה החיצוני.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של iris36
iris36

”מוזיאון טייט בריטן וטייט מודרן בלונדון“

קרא עוד

חזרנו מלונדון בפעם השלישית, נפעמים ממוזיאון טייט בריטן. בתקופה זו יש עדיין תערוכה מקסימה של פיקאסו, אליה הזמנו כרטיסים עוד מישראל. בוחרים באתר שעה נקובה ומגיעים סביב שעה זו. מומלץ להשקיע בסיור של כמה שעות במוזיאון זה. התערוכה מתקיימת עד 15.07.12. ביום למחרת, ביקרנו בטייט מודרן - המוזיאון לאמנות מודרנית. מעניין מאוד. ניתן להגיע בסירה מיוחדת שמובילה על גדות הנהר ומשנעת בין 2 המוזיאונים הללו.

הטיפ עזר לך?

כתבות על מוזיאון טייט מודרן

מתוך הבלוגים - פוסטים על מוזיאון טייט מודרן

הוספת פוסט

תגיות

הזמנת חופשה ללונדון

קצת השראה לטיול הבא

הכתבות הכי נצפות השבוע

הפוסטים הכי נצפים השבוע

הטיפים הכי נצפים השבוע

עקבו אחרינו לכל העדכונים החמים בארץ ובעולם