שלום שוב,

היום בערב נשוב הביתה ואני שמחה מאד. כרגע אני כותבת מהריינפורסט קפה בשדרת בשאפטסברי, שזה ממש צמוד לפיקדילי סירקוס. לילדה כיף מאד, לנו הפסקה ברוכה מהגשם הנכבד שתפס אותנו, האוכל סביר. זה אחרי בוקר במאדאם טוסו, שהיה איך נגיד....מעצבן, לפחות עבורי. ראשית המלצה חמה, בעונת התיירות להשקיע כסף בכרטיס זשמו פאסט טראק דרך האתר שלהם. את שלנו קנינו במרכז התיירות בקינגס קרוס, היה תור של שעה וחצי להמיר את הכרטיסים שניתנו לנו בכרטיסים שלהאתר עצמווזה היה התור הקצר!! בחוץ גשום ועומדים בתור שלא נגמר כשבפנים סופר עמוס, שילמתי עוד 30 פאונד כדי להיכנס כשהיה נדמה לי שהגענו לקצה התור רק כדי שיסבירו לנו ששעת הכניסה המיעודת לנו באחת 45...השעה הייתה רבע ל11 בבוקר...שלמנו כאמור תוספת כדי להיכנס. מעצבן,אמרתי?! אבל הילדה ממש נהנתה ולא רצתה לעזוב. משם לצהריים בריינפורסט וב6 נתפוס את האקספרס של הית'רו.

כעת נחזור אחורה ליום שבת, הגענו לויקטוריה , כרטיסים לרד בס ולטוסו( לא מומלץ לרכוש כאן). המונית למלון בגלל המזוודות. מלון בפדינגטון. אפרט בפוסט על מקומות הלינה בטיול. יצאנו לסיור בקו האדום הקלאסי של הביג רד באס כדישהילדה תקבל מבט על על אתריה המרכזיים של לונדון. ביג בן בשיפוץ וזה מה שהכי ביקשה לראות. בפעם הבאה. ירדנו בקובנט גארדן( מקבלים חינם טיול בסירה על התמז...אבל לא נצלנו הפעם). ממליצה מאד על הפאב העתיק פאנץ' וג'ודי...טעים מאד. אנגלי מאד. קובנט מקסימה וכל אחד ימצא את עצמו פה. חזרנו כעבור 4 שעות משם למלון לישון.

יום א- א. בוקר במלון כל יום...ואחריה לברייטון ברכבת נאשיונאל. התחלנו ברויאל פביליון המרתק המשכנו בצהריים בבריטיש סי פוד רסטורנט...יקרה מעט אבל כה שווה!! יש להם יופי של אוייסטר בר. משם לפיר( טיילת המזח) יפה וסופר ממוסחר שלא לדבר שמרוב מכונות מזל אפשר שלא לראות את הים...אבל הילדה הרוויחה במכונת המזל על הפעם השניה...שלא יבוא לה כזיכרון מתוק מדי של הימורים...משם לליינס שכמעט ונסגרו כולם...שש בערב בראשון זה בעייה לשופינג..גם חנות הפיסול העוגות שוקו דו דה סגורה ...פספסתי הפעם...אבל צלמתי. תגיעו לשם ומוקדם...אתם חייבים. ברייטוןעירעם ווייב מדליק וגאה במיוחד. אז לכל מי שאוהד בני אדם באופן כללי ואת הקהילה הלהט"בית בפרט זה מאסט.לי בא סופ"ש פה.

יום ב'- יום קניות. לא סובלת. קונה כאילו אין מחר...הסיילים הורגים אותי. זה מקרה בודד שבו אני מסכימה לתת זמן לקניות בחו"ל שהם לא על הדרך. נראה מה יהיה עם האובר ווייט...החזר המס בסלפרידגס זה משהו בלתי!! המתנה איומה. תבואו למחרת הקניה על הפתיחה ותהיו ראשונים אחרת זה בזבוז זמן נוראי.הפוד הול שלהם נפלא! אכלנו באטרמילק ציקן תאלי מופלא. בקיצור, קניות רק בסייל.

יום ג'- וינדזור. בעשר וחצי תור מתחנת הרכבת עד לארמון והיות ותערוכת בית הבובות של המלכה מרי סגור...עמדנו ברחוב למצעד החלפת המשמרות. נהדר ומספק לפעם זו. חזרה דרך מרכז העיירה והרכבת בבית הקפה של מרכז התיירות שמתגלה כמצויין. בלונדון פורטנםומייסון להיי טי. הילדה בעננים. גם אנו. יקר נורא אבל חויה גדולה . תה הפורטמסון חוזר עמי ערצה.

יום ד-בבוקר הליכה בכיף דרך הייד פארק והסנאים עד למוזיאון הנאטצ'רל היסטורי. אין מה להסיף על מוזיאון חובה זה למעט זה שהינו חובה!!! לבתי, הדגמת רעידת האדמה בסופר בקובה יפן הביאה מודעות חדשה לתרגיל ההכנה לרעידת אדמה בבי"ס...משם לפיקדילי לבובה גאמפ לארוחה מצויינת ומשם למחזמר בפלדיום המלך ואני. אין מילים לתאר!!! יורד חודש הבא...מי שלא ראה וטס ללונדון...לטוס לשם!!! והנה הגענו להיום שעמו התחלתי את הפוסט. ביי בארץ ובפוסט הבא