לפני שתתחילו לקרוא יש לציין כי הדברים נכתבו מנוקדת מבט של תרמילאית.

טיילתי עם הבן זוג שלי למשך 4 ימים מלאים, בחול המועד פסח 2019. 4 ימים זה מעל ומעבר לסינגפור, היא קטנה ואין הרבה דברים לראות.

טיסה: יש טיסות ישרות מאתונה לסינגפור, לוקוסט של חברת SCOOT, אחלה של חברה, המטוס היה מרווח. אומרים שלא ניתן לעלות אוכל למטוס מבחוץ, אנחנו העלנו ואכלנו ללא בעיה, והדיילים לא העירו לנו. אורך הטיסה 11 שעות, מחיר 450 דולר הלוך חזור.

מלון:

  1. Hotel Conforto מלון מאוד פשוט, המזרן לא היה משהו אבל כל השאר היה אחלה, וויפי, מיקום, ומזגן. מחיר לחדר זוגי 110 דולר סינגפורי. (הזמנו את המלון הזה יום אחד לפני, לכן היה כ"כ יקר)
  2. Champion Hotel City מלון מאוד מאוד יפה, מעוצב, ונוח, מיקום מעוללההה, וויפי מצוין, הניקיון היה על הפנים, מזגנים ככה ככה, הצליחו לקרר את החדר אך לא מספיק. מחיר לילה חדר זוגי: 100 דולר סינגפורי.

אוכל:

המנות הכי זולות שראיתי היו בסביבות 3-6 דולר סינגפורי בchina town יציאה C מתחנת הרכבת. מחיר יקר למנה זה 10 דולר סינגפורי ואילך. בקבוק מים קטן צריך לעלות 0.8 דולר סינגפורי, אך בתכלס תשלמו דולר או 2 דולר. בכל חור יש 7/11 אך קחו בחשבון שהחנות לא זולה ביחס למזרח, היא דיי יקרה, במיוחד במים שלה.

**כיושבים לאכול במסעדות אל תקנו מים, מגישים מים חינם, כמו בארץ.

**במרינה ביי, בניין מספר 2 מסעדת SPAGO קומה 57 יש HAPPY HOUR בין השעות 16-19 ימים: שני עד חמישי. יש נוף מדהים מהמסעדה הזו, אין קוד לבוש. קוקטיל בשעות האלה עולה 15 דולר סינגפורי, ומשהו לנשנש בגודל של מנה ראשונה עולה בסביבות 12-15. המחיר נמוך ביותר בתפריט היה 10 דולר.

*BOUT GUAY: בשעות הצהריים, יש שם ארוחות עסקיות מאוד שוות, במחיר של 16 דולר סינגפורי למנה ראשונה/קינוח + מנה עיקרית. בלילה האזור מתפקד כאזור בילוי.

תחבורה ציבורית:

אנחנו השתמשנו אך ורק ברכבת, מחיר נסיעה בתוך מרכז העיר עולה 1.5 דולר סינגפורי בערך, תלוי במרחק בין תחנה לתחנה. יש כל מיני חבילות כמו חופשי יומי, כרטיס רב קו מקומי וכד'. לדעתי בסופו של יום אין כזה פער בין החבילות, לא משנה מה תיקחו.

אינטרט/וויפי: יש בכל קניון וחור, לכן אין צורך לקנות סים.

שופינג: מחירים מאוד נמוכים, ממליצה לבוא עם תיק/מזוודה ריקה ולקנות בגדים חדשים בקניונים.

מחירים של דברים שעשינו:

*מוזיאון ענק!!! ASIAN CIVILISATIONS MUSEUM מחיר כניסה 20 דולר סינגפורי לאדם, יש FREE TOUR במוזיאון שמאוד שווה להשתתף.

* הגנים על יד המרינה ביי עם העצים, קנינו כרטיסים דרך האפליקציה KLOOK עלה לנו 22 דולר לכל אחד שכלל: עליה לגשר שמחבר בין העצים, ועוד שתי כניסות לגנים שנמצאים בתוך מבנה. המופע עצים מהמם!! יותר שווה מהמופע אורות-מזרקות של המרינה ביי שלטעמי היה משעמם. צריך להקדיש לכל הגנים לפחות שעתיים וחצי, המקום ענק!.

*מסאז': מחירי רצפה בצ'אינה טאון, יציאה C מהתחנת רכבת, הבניין שנמצא בצד שמאל שלכם, עלו 2 קומות, ולפניכם יהיו כמה בתי עסק של מסאז'ים. מחיר לעיסוי רגלים 45 דק'+15 דק' כתפיים עלה לנו רק 25 דולר סינגפורי לכל אחד.

*מקום מאוד נחמד להעביר בו את הזמן בלילה הוא SETTLERS CAFE , מדובר במקום עם עשרות משחקי קופסה, אנחנו העברנו שם שעתיים, הרעיון של המקום מגניב והמחירים סבבה. אנחנו שילמנו 10 דולר סינגפורי לשתיה קרה חופשית ושעתיים משחק לאדם. המקום נמצא על יד תחנת הרכבת קלארק קווי. פייס:
https://www.facebook.com/settlerscafe/

אתר:

https://www.settlers.sg/about