קאו סוק-תאילנד
טיילנו בשמורה בתחילת חודש אוקטובר 2019.
הגעה מפוקט: לוקחים אוטובוס מטרמינל 2, יש צורך לברר את השעות של האוטובוס, לנו היה ב
6:00
8:00
11:00
13:30
 יש לציין שמי שישן באזור שדה התעופה לא צריך לנסוע עד טרמינל 2, יש תחנה ליד הכיכר הגדולה monument. מחיר 190 באט לאדם. זמן נסיעה כ4 וחצי שעות עם הספקה של 20 דק שאפשר לאכול.

לינה: יש כמה וכמה גסטהוסים, אנחנו ישנו בbed and breakfast, חדר עם שירותים ומקלחת פרטיים ומזגן כולל א. בוקר ממש פשוטה(2 פרוסות לחם, ביצת עין וקפה) ב17 דולר לזוג.

אוכל: הרבה מסעדות, מחירים סבבה בסביבות ה100 עד 300 באט. יש לציין כי אין 7/11 : (

המרת כספים: יש change אחד בכל האזור, אבל יש כמה וכמה atm.

מה עושים? יש כל מיני סיורים: אנחנו עשינו סיור אחד באגם שפשוט חובה שעת יציאה 8 וחצי בבוקר חזרה בסביבות 18, עלה לנו 1200 באט לאדם שכלל: נסיעה לאגם, שייט באגם, הליכה בג'ונגל כ2 וחצי שעות, היה פשוט מושלם!! לא מתאים לילדים קטנים, לאור שהולכים בתוך נהרות, והמים מגיעים כמעט למותניים (אני בגובה של 165 סמ) מעבר לכך היה ארוחת צהריים ונשנושים.

לאור שטיילנו בעונה הגשומה לא נכנסו למערה עם הנטיפים כי המים היו גבוהים והזרימה הייתה חזקה, אך אם מגיעים בעונה הישבה זה כולל כניסה למערה.

מה לא כולל ומה להביא: כניסה לשמורה שזה עוד 300 באט, להביא מים, בגד ים, תרסיס נגד יתושים חזק, וקרם הגנה.

ביום השני טיילנו בשמורה קאו לוק באופן עצמי, מחיר 300 באט, היה מאכזב לאור שהטיול של היום הראשון היה ממש וואו, למרות זאת ראינו חיות בשמורה: קופים, פרפים, וסנאים. המקום מאוד מתאים לילדים, מסלול ברור ורחב, לא קשה.

לסיכום, אם אתם מטיילים בג'ונגל ביום הראשון, אין צורך ללכת גם לשמורה קאו סוק, אך אם אתם עושים רק שייט באגם כן כדאי ללכת לשמורה.

יציאה מקאו סוק, מצורף תמונה עם זמני נסיעה ומחירים.