הגענו למועדון הנופש הזה בעקבות טיפים קודמים ואני חייבת לציין שהמקום בהחלט מצדיק את כל הנאמר. נכון, היינו בתקופה שאינה נחשבת לישראלים כעונה חמה אבל עבור האירופאים טיפת שמש ומבחינתם הקיץ כבר שם. היה נהדר לתקשר בספרדית ובאנגלית בלבד.

הגענו למלגה לגשם שלגי עם רוחות חורפיות ונבהלנו שהנופש בסוף מרץ יהיה נוראי בגלל מזג האוויר. קבלו אותנו יפה בקבלה בבית הדירות והתנצלו על שעדיין מבחינת התאריך מדובר בחורף.

נכנסנו לבית דירות לקומה השנייה. עם פתיחת הדלת התגלה גרם מדרגות נוסף בדירה מצד ימין ומהצד השני חדר מטבח מאובזר בכל מכשירי החשמל הביתיים וכלי המטבח שרק יכולנו לבקש.

מתחת למדרגות היו ארון שירות למזוודות ומדפי אחסון. בסלון חיכתה עבורנו הספה ששימשה כמיטה 5 כבר מוכנה לשינה. מולה טלויזיה ופינת אוכל. יציאה למרפסת גדולה עם סט ישיבה הצופה לברכה היפה של המועדון. חדר מקלחת מאובזר ומבריק.

בקומה השניה חיכו לנו שני חדרי שינה עם מיטות קינג סייז שבשקט יכולות לאכלס 3 ישנים.

עוד פטיו מרווח שירותים עם אמבטיה. המון מגבות, שמפו וקרמים. נייר טואלט ממוחזר ובכלל הספרדים חוסכים בחשמל, ממחזרים ומפרידים אשפה. זו הסיבה שהחופים שלהם נקיים, והערים מצוחצחות. אנחנו רוחצים באותו ים תיכון ושם הוא מרגיש בתולי ללא כל ניחוחות….

נרדמנו מעייפות הדרך לקולות עלי עצי הדקל שהתנופפו בגלל הרוח בחוץ שהייתה חזקה.

בבוקר השקמתי מוקדם (9 עדיין חשוך ) ליום שמשי קצת רוחות. המקום ענק, לכל מקום יש להצטייד בכרטיס החדר כדי להיכנס לאיזורים באתר הנופש. גיליתי במהרה את הסופרמרקט- חנות לשעת הצורך. כמובן שערכנו קניות בלידל. בכל זאת המחירים בחנות הקטנה יחסית לישראל נוחים. בריכה מחוממת, מסעדות ובלובי ספרי קריאה והמון ברושורים לטיולים מסביב.

המקום היה נהדר מבחינת המיקום. שהינו 7 ימים והרגשנו מדהים. כל 3 ימים ניקו וסדרו את הבית. נענו לכל בקשה. הדבר היחיד שצריך לקחת בחשבון הוא שיש תשלומים ניפרדים ל WIFI

ולבריכה המחוממת, למכון כושר. בכל מקרה המחיר ההתחלתי הוא ממש נוח.

היינו קרובים למלגה- 30 דקות

פאונגירולה- 5 דקות נסיעה (אפשר לקחת את האוטובוס המקומי גם)

ים- דקה

גיברלטר- שעה וחצי

מרבלייה- 10 דקות.

מיחאס- יש כפר, יש חוף עם טיילת, יש מרכז עירוני.