נסיעת עסקים לברלין - המלצות לבילוי בעיר

נסיעת עסקים לברלין יכולה להיות הזדמנות מצויינת להתוודע למספר אתרים ואטרקציות, שיהפכו את הנסיעה שלכם לחופשה אמיתית. הרייכסטאג, אי המוזיאונים, חומת ברלין, אלו רק מספר מצומצם מהאתרים הרבים, בהם תוכלו לשוטט במסגרת הביקור בעיר.
יעל כפיר - מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: נסיעת עסקים לברלין - המלצות לבילוי בעיר
© איתמר ברק

להתרשם מבניין הרייכסטאג


 כדי לספוג היסטוריה ולבקר באתר מרשים ופופולארי בברלין, היכנסו לבניין הרייכסטאג (Reichstag). המבנה משלב בתוכו ארכיטקטורה חדשה ומרשימה לצד שרידים היסטוריים והוא מייצג את התרבות ההיסטורית של גרמניה. מגג המבנה ניתן לערוך תצפית על העיר. במרכז הרייכסטאג ניצבת כיפה מרשימה המכילה תצוגה המספרת על ההיסטוריה של הבניין. מומלץ להגיע למקום בשעה מוקדמת בבוקר על מנת להמנע מתורים ארוכים.

צילום: איתמר ברקצילום: איתמר ברק
  • כתובת: Platz der Republik 1:
  • הגעה: אוטובוס: 100 רכבות: S1,S2
  • אתר אינטרנט: www.bundestag.de

להתרגש מחומת ברלין


חומת ברלין הקיפה בעבר את העיר ויצרה הפרדה בין מזרח למערב ברלין. האקט של הריסת החומה היה צעד משמעותי בהיסטוריה של העיר וכיום נותר ממנה קיר סמלי. הקטע הארוך ביותר ששרד מן החומה, הוא בן 1.3 קילומטר ולאורכו כתובות גרפיטי צבעוניות, שצויירו בידי אמנים מרחבי העולם.

 קטעים נוספים של חומת ברלין נמצאים באזורים נוספים של העיר ובהם מרכז סוני בפוצדאמר פלאץ. הגעה: S3, S5, S7, S75, S9 עד לתחנת Warschauer Strasse.

להיות תרבותי באי המוזיאונים

אי המוזיאונים (Museumsinsel) הוא מתחם על נהר השפרה, בו נמצאים מספר מוזיאונים חשובים. אחד מן המוזיאונים הבולטים במתחם הוא מוזיאון הפרגמון (Pergamon), שבו אחד מאוספי העתיקות החשובים ביותר בעולם. בגלריה הלאומית הישנה ניתן להתרשם מתצוגות אומנות גרמנית מהמאה ה-19. מומלץ לבקר בברלינר דום, הקתדרלה היפהפייה עם כיפת הטורקיז, הבנוייה בסגנון הבארוק ונמצאת בסמוך ל-Neues Museum. הגעה: קווים:S1 ,S2 ,S5 ,S7 ,S75 ,S9 ,U6147 - ירידה בפרידריך שטראסה.

צילום: איתמר ברקצילום: איתמר ברק

לשוט על נהר השפרה

להיכרות ראשונית עם העיר, לפני שתתחילו לחקור אותה רגלית, מומלץ לצאת לשייט על נהר השפרה (Spree). בשייט תוכלו להתוודע לבניינים והאתרים המרכזיים בעיר, לראות את הארכיטקטורה המדהימה של העיר, שמשלבת מבנים מודרניים ועתידניים, לצד בנייני אבן עתיקים. מיקום: את השייט לוקחים מתחנות שונות על גדות הנהר. אורכו של השייט: שעה עד חמש שעות.

לקחת אתנחתא בפארק טירגארטן

על מנת לנוח מעט מההמולה והאורבניות, שאליה נכנסתם תוכלו לבקר בפארק טירגארטן (Tiergarten). הפארק ממוקם ברובע טירגארטן, תוכלו לשכור אופניים ולטייל במרחבים הרבים שהוא מציע. בתוך הפארק מספר אגמים ושבילים, יערות קטנים ואזורי דשא ופרחים. במרכז הפארק תוכלו לעבור בכיכר הכוכב הגדול (Großer Stern), אשר במרכזה נמצא עמוד הניצחון של ברלין (Siegessäule).

לתחילת הכתבה


רוצים לקרוא עוד על טיול בברלין? הכתבות הבאות עשויות לעניין אתכם:


יעדי הכתבה

הזמנת כרטיסים מראש

בשיתוף Ticketbar

נקודות עניין שהוזכרו בכתבה

כתבות מומלצות עבורך על ברלין