בדרך ליעד עוצרים ב...שוויץ! לרגל עונת התיירות, השיקו חברת התעופה SWISS, בשיתוף משרד התיירות השווייצרי וחברת התיירות Switzerland Travel Centre את התכנית שתוסיף לכם עוד חתימות בדרכון, של שווייץ כמובן:

התכנית החדשה "Stopover Switzerland"

התכנית החדשה של השווייצרים מציעה חבילות תוכן ייחודיות שיאפשרו לכם לעצור בשוויץ בדרככם ליעד הסופי, להאריך את השהות שלכם בה, ובכך ליהנות מנופיה הקסומים ולחוות מהמיטב של שוויץ בדרך ליעד הטיול המקורי. החבילות כוללות 1-4 לילות באחד מהיעדים בהתאם לחבילה שנבחרה, כדוגמת ציריך, אינטרלאקן או לוצרן, שהייה בבתי מלון ברמה של 3-5 כוכבים או לחלופין בבקתות עץ עם נופים עוצרי נשימה, ושימוש חופשי בכל אמצעי התחבורה הציבורית של שוויץ, באמצעות כרטיס התחבורה TRAVEL PASS, הכולל: רכבות, אוטובוסים, ספינות וכו'.

בנוסף לכל אלו, תקבלו שוברי הנחות של 1+1 לאתרים ומסעדות ברחבי שווייץ ו-50% הנחה ברוב רכבות ההרים בערים שמשתתפות בתכנית. עוד פרטים על התכנית תמצאו באתר.

בשבוע שעבר הוזמנו לאירוע בבית השגריר השווייצרי בישראל, מר ז'אן דניאל רוך, שארגנה משלחת לשכת התיירות השוויצרית, יחד עם המנהל האזורי של לשכת התיירות השוויצרית, מר פדריקו סומורוגה ועופר קיש מנכ"ל קבוצת לופטהנזה בישראל, הכוללת את חברת התעופה SWISS. בקבלת הפנים, מעבר לגבינות מעולות, קינוחים ויינות שווייצריים, השיקו רשמית את תכנית התיירות הגדולה לרגל עונת הנסיעות, בשיתוף משרד התיירות השווייצרי וחברת התיירות Switzerland Travel Centre.