יום 8

בהתאם לתחזית בבוקר גשם שוטף עם צפי להתבהרות אחר הצהריים. התכנית היתה לטייל בפליטביצה אבל במזג האוויר הזה לא היה טעם. ויתרנו ונסענו לזגרב לקניות בקניון WestGate הענק והחדש שממערב לעיר (על העיר עצמה דילגנו).

חזרה ללינה ב Slunj. אחה"צ אכן התבהר, סיירנו סיור מעמיק יותר ב Rastoke שלא שבענו ממנו. האטרקציה העיקרית היא ביקור במתחם Pod Rastocke Krovom (בתשלום), מלבד בית קפה עם מאכלים מקומיים ומוזיאון קטן יש להם חצר ענקית עם המון נקודות תצפית מקרוב על המפלים, כולל ירידה לערוץ הנחל, פשוט נהדר. מומלץ ביותר!

משם לארוחת ערב במסעדת Pino, על אף השם האיטלקי זו מסעדה שמתמחה במטבח קרואטי עממי ופשוט, אוכל מצויין ללא התחכמויות מיותרות. מחירים זולים. מומלץ

יום 9

בגלל ש"איבדנו" יום בגלל הגשם, ובגלל שהלינה בערב ב Rovinj הוזמנה מראש, דחסנו תכנית של יומיים ליום אחד...

נפרדנו מ Slunj ויצאנו מוקדם בבוקר לכיוון פליטביצה. בשמונה וחצי כבר היינו על השביל (מסלול C, מהאגמים העליונים לתחתונים). המראות בשמורה הם כל מה שקראתם ויותר... חוויה בלתי נשכחת.

העומס בשעות המוקדמות היה סביר, הלכנו בקצב טוב (בלי לדלג על כלום), ובשתים עשרה וחצי כבר היינו בחזרה בחניון.

נסיעה ארוכה-ארוכה (שלש וחצי שעות נטו) לכוון Rovinj שעל חוף חצי האי איסטריה. חלק מהדרך בכבישים כפריים נידחים ש Google Maps בחר... אבל לבסוף הגענו

לינה ב B&B Villa Squero בעיר Rovinj ממש על חוף המרינה. חדר מודרני מרווח ונוח עם נוף לים ותצפית נהדרת לעיר העתיקה, וארוחת בוקר מעולה, במחיר סביר בהחלט לעיר. החסרון – מיקום מעל מסעדה.

ארוחת ערב באחת המסעדות בטיילת שבעיר העתיקה. שום דבר ראוי לציון.