פטיסרי לאדורה
Ladurée

5
(2)
21 Rue Bonaparte, 75006 Paris, France
+33 1 44 07 64 87
הפרטים התקבלו מגולשי אתר למטייל ובאחריותם

ארנסט לאדורה הקים בשנת 1862 מוסד זה במקור כמאפייה שהושמדה כליל כתוצאה משריפה. הצייר ז’וליין שרה החליט לאחר מכן להפוך את המאפייה לקונדיטוריה. המקום קיבל עיצוב משל עצמו, בהשראת תקרות הקפלה הסיסטינית ובית האופרה גרנייה. מאז, דבר לא השתנה מלבד המנות הייחודיות המוצעות במקום. לאדורה נותרת, עד היום, מוכרת ומפורסמת בכל העולם בזכות המקרונים העדינים שלה; הוכחה לכך הם התורים הארוכים הנראים ברחוב בסמוך לכל סניפיה בפריז. חנות הדגל ממוקמת בשדרת שאנז-אליזה.

מה חושבים מטיילים על פטיסרי לאדורה

5
2 מדרגים
1
0
0
0
0

2 המלצות על פטיסרי לאדורה

תמונת הפרופיל של shanshuna
shanshuna

”לאכול בפריז“

קרא עוד

ארוחות עסקיות בפריז הינן עד השעה חמש, לכן כדאי להיכנס לביסטרו, למשל בשדרות שאנז אליזה ולאכול באמצע היום. ניתן להזמין ארוחת מלאה ב-20-30 יורו ליחיד ובערב המחיר כפול ומעלה.

בנוסף, רצוי להיכנס לקונדיטוריות בשאנז אליזה, מן המפורסמת, "לה דורה", שקרובה ממש לשער הניצחון, ולטעום את העוגות המטריפות שלהם או "פושון". זו חוויה לראות את העוגות, המקרונים והשוקולדים מסודרים כמו חיילים במסדר. המחיר בין 2-5 יורו.

הטיפ עזר לך?
תמונת הפרופיל של inbalimb
inbalimb

”רשת המתוקים Laduree“

קרא עוד

Laduree הוא מוסד ידוע ומוכר בפריז (יש גם סניף בלונדון). יש מספר סניפים בעיר. אני הייתי בסניף של רובע סן ז'רמן ובסניף בשאנז אליזה. יש להם מקרונים מדהימים ושווה להגיע רק בשביל לראות את העיצוב המשגע של החנות והאריזות - מושלם! 

הטיפ עזר לך?

כתבות על פטיסרי לאדורה

מתוך הבלוגים - פוסטים על פטיסרי לאדורה

אין עדיין פוסטים על פטיסרי לאדורה.

שתפו את החוויות שלכם מהטיול עם קהילת המטיילים הגדולה בישראל

כתבו בלוג

תגיות