יש טיולים שממשיכים אתך גם כשכבר חזרת לשגרה היומית. כששואלים אותי איך היה בסקוטלנד, הזיכרון הראשון שקופץ בתודעה שלי זה האי סקאי. לאותם רגעים שעצרתי והבטתי נפעמת בנוף הסובב אותי. בין טיפות הגשם, בערפל, בשמיים שנפתחו לשמש ובקרני האור הראשונות של הבוקר. אני ממליצה בחום להוסיף מספר ימים לטיול.

לאחר שסיימתי את הטרק The West Highlands Way (מוזמנים למצוא אותו בבלוג שלי) המשכתי ל-3 ימים באי סקאי. מאחר והייתי אחרי טרק, בחרתי לצאת לטיולים יומיים קלים עד 12 ק"מ שתכננתי מראש. את סיפור הדרך שלי בחרתי לשתף אתכם דרך עיני המצלמה. דרך מקטעי הווידאו ותמונות ה- landscape שצילמתי.

מטרת הסרטון היא לאפשר טעימה ראשונה מטיולי יום בנוף של צוקים ועמקים מרשימים, מרחבים ירוקים ולעיתים חומים, נחלים ואגמים . הוספתי מידע על המסלולים שביצעתי ונקודות תצפית שביקרתי בהם.
 אי אפשר שלא להבחין בסרטון במזג האוויר ההפכפך, זה חלק מסקוטלנד בדגש על האי סקאי. כול 15 דקות מזג האוויר משתנה כך שצריך להיות ערוכים לגשם, שמש וערפל. תכנון מוקדם יכול לעזור. בכול מזג אוויר שכזה ניסיתי למצוא את היופי שבו, ויש הרבה יופי. מוזמנים ללחוץ על הסרטון מטה ולהצטרף אלי לחוויה.

בשבילי זו הייתה חוויה מדהימה של נופים, הליכה ומפגש עם אנשים חביבים ביותר: מקומיים ומטיילים מכל העולם. טיול הוא הרפתקה ואני מקווה שתגיעו לאי סקאי ותהינו כמוני.