קישור למפת הטיול כולהemoji

מקום הלינה הבא שנבחר הינו בברוז' , אנחנו נוסעים לכיוון דרום מערב ועוצרים בדרך בגני אנוואה ( Annevoie) הגנים נמצאים בין נאמור לדינאן אז בהחלט ניתן לשלבם בדרך . הביקור מתאים לסיור של כשעתיים בקלילות , אך גם שעה תוכל להספיק.

הגנים יפייפים כאילו נלקחו מסרט תקופתי סטייל גאווה ודעה קדומה או שכזה , ואני בהחלט ממליצה לא לוותר על הביקור.

אנחנו בחרנו לסטות מעט בבוקר הנסיעה מערבה לברוז' ולפתוח את הבוקר בביקור הקסום הזה : כאן תמונה שווה מאלף מילים :

ברוז' : ברוז' הינה עיר יפיפייה מרוצפת בתעלות מים , מרכזה הינו העיר העתיקה , שכל כולה מוקדשת לשיטוטים סתמיים ברגל , כמובן שהיא תיירותית מאוד , ולכן מלאה בחנויות מכל הסוגים וכל המותגים . בעיר עצמה שוטטנו יחד כמשפחה עם דגש על פיטום שוקולד בלגי , וכמו כן וופלים בלגים (מומלץ להצטייד במזרק איסולין לסיור ) העיר מלאה בחנויות שוקולד ,אבל הכי כיף היה באמת לאכול בחצי עמידה וופל בלגי נוטף שוקולד מהדוכן ...

20160707_141247.jpg20160707_142749.jpg

ביום שלאחר מכן הבנים שיחררו אותנו לצייד שופינג מלבב ברחובות העיר וכך שוטטנו בין כל הרשתות H&M marks & spencer ' zara,hema וכו'... טיפ ממש טוב לרשת החנויות Hema יש קפיטריה עם ארוחות בוקר בגרושים (יורו בודדים) זה גם מקום טוב לאכול משהו קליל סלטים כריכים מרקים - ולהמשיך בשיטוט ..

הדירה שלנו הייתה בסדר ,אך איני מוסיפה אותה למקומות מומלצים .מי שירצה בכל זאת אתן לו פרטים כי מחירה היה יותר מהוגן בהתחשב במיקום שלה יתרונותיה - במקום שקט עם חנייה ,קרובה לעיר , אבל חוסר במטבח הקשה את ההתנהלות למרות שהיה מקרר ,קומקום טוסטר אובן וכו'.. היא הייתה מאורגנת בצורה קצת משונה , אולי כדאי ללון בדירה יותר נוחה גם אם היא טיפה רחוקה מהעיר כי בסה"כ מחנים את האוטו מחוץ לעיר והולכים ברגל .מומלץ לקחת שייט בתעלות העיר מה שפיספסנו וחבל : הוא פארק יפיפיה צמוד לעיר ,powder tower . . כמו כן פיספוס נוסף הוא העיר בלילה ,מומלץ לצאת לשייט תעלות בערב, פשוט הלילה בקיץ מגיע סביב 10 -11 (עד אז יש אור) וכולם היו די מותשים !

קנוקה הייסט : כמה מילים - לא חובה , אם אתם רוצים לראות קצת ים ולצאת לסיור אופניים צאו לשמורת הטבע

"the zwin " ,השכירו אופניים !. אני קיבלתי דו"ח מהירות ברכב שם על קמש"ים בודדים שימו לב לנהוג לפי המהירות המותרת ולהחנות כנ"ל יש מצלמות בכל מקום. קישור לאתר הפארק :zwin nature park באתר יש קישור לכל המקומות בהם תוכלו לשכור אופניים בעיר . לדעתי יש ממש בסמוך לכניסה לפארק .....