מרשים. אין מילה אחרת לתאר את מפלי הניאגרה. אתה עומד נדהם מול כוחות הטבע.

אנחנו היינו בצד הקנדי של המפלים. מעבר הגבול לקח כחצי שעה (בגלל תור המכוניות. אצל הפקיד עצמו – שניגש לרכב לוקח את הדרכונים ושואל מספר שאלות – לקח מספר דקות בלבד). צריך רק לדאוג שהדרכונים יהיו זמינים ברכב.

ישנו במלון Embassy Suites Niagara Falls Hotel, Canada של רשת הילטון. המלון לא יקר, ומשקיף על המפלים (טוב… מהחדר שלנו בקומה 18 לא ראו את המפלים מיד בכניסה לחדר כמו בתמונות שבאתר שלהם, אבל כשמתקרבים לאיזור החלון ומסתכלים שמאלה רואים נפלא. אין תלונות). המלונות שעל קו המים מאוד גדולים והמוניים, מרגיש קצת כמו דן אילת באמצע אוגוסט. אבל החדרים סבבה, ויש ארוחת בוקר.

קנינו כרטיס משולב ל-4 אטרקציות (יש עוד, אבל זה הכרטיס הכי נפוץ, ונראה שבצדק). הכרטיס כולל סרט 4D שמראה כיצד נוצרו המפלים (סרט אנימציה מותאם לילדים); ירידה במעלית אל מנהרות מאחורי המפלים; שיט בסירה שמתקרבת למפלים; ירידה למסלול הליכה קצר ליד הנהר בו זורמים המים במהירות מדהימה. הכרטיס כולל גם עליה חופשית ל-4 קווי אוטובוס שעוברים בין האטרקציות השונות, המלונות וקליפטון היל. מאוד נוח. (בכל מקום נותנים מעילי ניילון, אין צורך להביא איתכם).

ממליצה לחזור בשעות אחה”צ לראות את המפלים, שכן בבוקר השמש בעיניים, ואחר הצהרים מאוד יפה לראות את המפלים ואפשר גם לתפוס קשת.

בערב נסענו לקליפטון היל לגלגל הענק. ראינו את המפלים המוארים מלמעלה, ואח”כ היו גם זיקוקים. האיזור של קליפטון היל הוא למעשה רחוב הומה עם הרבה מזללות, גלידריות, “מוזיאונים” קטנים ומשונים (אנחנו נכנסנו לזה של שיאי גינס. חביב, לא באמת שווה את הכסף), מיני גולף וכו'. הכל צבעוני ומואר ורועש, נראה קצת כמו לאס ווגאס בזעיר אנפין.

ולסיום, המלצות של שתי מסעדות איטלקיות: MAMA RISO (הריזוטו לא רע...), ומסעדת MY COUSIN VINNY'S.