הסיפור על סן פאבלו דה יאו, עיירה קסומה, אותנטית וקטנה שאבדה בין הרי קובה - אל תפספסו במהלך הטיול שלכם לקובה !!!

לעיירה הקטנה והסודית הזו, סן פאבלו דה יאו (San Pablo de Yao) שידועה רק למקומיים ולצוות של My Cuba ומידע עליה בספרים או באינטרנט ספק אם תמצאו, ניתן להגיע רק ברגל או בעזרת עגלה רתומה לסוס!
לאחר מסע ארוך במעלה ובמורד הגבעות, תתגלה לכם העיירה הקטנה שמסביבה עצי חרוב, דקלים וגפנים שמקיפים אותה ומבודדים את הקהילה מעיניי המבקר.

אם תכנסו לא תאמינו למראה עיניכם: מדובר בישוב של קבוצה קטנה המתגוררת במקום שנמצא פשוט באמצע שום מקום עם היסטוריה מרתקת לא פחות!
הישוב התחיל בתור קבוצה קטנה של ילידי המקום שהתמקמו ליד הנהר והתפתחה בקצב איטי, כל כך איטי שרק לאחר המון שנים הישוב מנה 8 משפחות בלבד.

באוקטובר 1963 ציקלון עוצמתי בשם "פלורה" הרס את העירייה כמעט לחלוטין אך לא רק שהתושבים לא נטשו את הישוב הם התחילו לשקם אותו מאפס ונתנו לו את ההופעה הנוכחית שנראית עד היום.
לא רק שהמקום הזה הוא שונה, מיוחד, מבודד ואותנטי, הוא גם מאחד אתרי הלוקיישן האהובים ברשת הטלוויזיה הקובנית המקומית (Televisión Serrana) !

כאן צילמו המון סרטי תעודה קובניים שמשקפים את החיים הקשים והפשוטים של אנשי ההר. הסרטים היו כל כך מצליחים שהרשת הפכה את הישוב למטה הקבע שלה כדי ליצור קשר אמיתי עם הקהילה הקטנה ולהפוך אותם לפתוחים כלפי המצלמות.

כל מי שעוזב את המקום עוזב בתחושה של התבוננות בקהילה מיוחדת ויוצאת דופן - אם זה לגבי הטבע ששולט פה ביד רמה וצומח פשוט בכל מקום ואם זה לגבי האנשים הפשוטים שמסתפקים במועט וחיים בבידוד.

אז אם חשבתם שטיול לקובה זה מסע אחורה בזמן - עוד לא ראיתם כלום

נהניתם מהמידע, כנסו לאתר קובה שלי
עקבו אחרינו באתר החדש שלנו ותגלו את המיטב של קובה שרק אנחנו מכירים. https://cubamytrip.com אל תפספסו את ההמלצות החשובות, המסלולים החדשים והדיווחים המעודכנים שלנו מקובה!!! שם תמצאו מאות מאמרים וכתבות שלא תראו בשום מקום אחר.
צאו מהקופסה וחפשו יחד איתי נקודות עניין חדשות שלא מופיעות באף ספר מטיילים
מעוניינים לראות את הפנים האמיתיות של קובה ולא רק את מלכודות התיירים הממוסחרים.
עם 'קובה שלי - החוויה הקובנית שלך' תוכלו לקבל זווית אישית ייחודית לטיול פרטי קסום ובלתי נשכח.

ניתן להתרשם מ 120 ההמלצות על השירות שלנו 'באתר למטייל'   http://bit.ly/CubaMyTrip-Review

<< מעוניינים בתכנון טיול ייחודי לקובה ושירותי תיירות לקבלת שלד מסלול מפת ציר טיול ועלויות למייל ללא תשלום https://cubamytrip.com/contact-us

שלכם.
שחר גל
Oprator & Travel consultant
שירותי תיירות וחבילות טיול למטייל העצמאי
אתר Cubamytrip.com
פייסבוק קובה שלי – החוויה ה'קובנית' שלכם
להכיר, לטייל ולראות את קובה ב'עיניים קובניות'
כרטיס ביקור דיגיטלי