זמן כוכבי:אחד עשרה באוקטובר 2019.

אחרי קוללו ומאנלי נראה לי שהתחלתי קצת להתרגל להודולא בפירוש עדיין לא נהנתי לצאת לרחוב המלוכלך והרעשני שבו הייתי מטרה לכל נודניק שרצה למכור לי משהואו לחילופין לדרוס אותיאבל הרגיעה היחסית של ההימליה עשתה את שלה והצילומים שלי היתחילו להשתפר ובמקום שאצא לרחוב דרוך ומתוח להגיב לכל דבר התחלתי להיות יותר רגועשליש מהטיול עבר ובהחלט התחלתי להרגיש את הסוף מתקרב ולפעמים זה דבר טובמנאליבדומה לבגסו בנויה בעליהאבל יותר מפותחת ובינה לבין החלק היותר חדש של העיר מפריד הנחל אותו חוצים נכון להיום במעין גשר בייליכדי להגיע למרכז העירהיכן שנמצאת תחנת האוטובוסים והמדרחובחוצים את הגשר הזה ופונים שמאלה לרחוב די ישר שלוקח כ 20 דקות להגיע בו או שניתן ללכת בפארק שמקביל אליו ואז הולכים אולי יותראבל אפשר לראות קצת קופים משוטטים (אם עדיין לא נמאס לכם מהםוגם את קרוביהםכלומר אנשים שמטיילים בשלווה שלא אופינית לרחוב ההודיקופה נטושה בכניסה לפארק מרמזת שהייתה או ישנה כוונה לגבות כסף תמורת הכניסה אבל לא יצא לי לראות שם מישהו בפועלבקצה השני של הפארק זה שליד העיר גם קיימת קופהאבל זו הייתה מאוכלסת רק משעות הבוקר המאוחרות ואז אמרו לנו שיש עלות של 50 או 100 רופי לכניסהליד תחנת האוטובוסים ישנו ריכוז גדול של מגוון מוניות וטוקטוקים שניתן לשוטט איתםאבל האטרקציה הקרובה היחידה היא המפל שליד ושישט שאקדיש לו רשומה נפרדתלפתיחה של הבוקר קיבלתי עם הסטת הוילון בחור שהביט אלי מהרחובאוחז בידיו מעין ארגז קטן מעץ עם ידית נשיאה ובתוכו בקבוקים בצבעים שוניםמסאז אמר לי והיצביע אלימאסז אדוני?, הבטתי בו ותהייתי האם לעמוד ליד מלון בבוקר ולהמתין שמישהו יסיט את הוילון כדי להציע לו מאסז היא אסטרטגיה שעבדה עבורו בעברכנראה שכן אם טרח להמתין ככה ליד המלוןסימנתי לו לשלילה והתרחקתי לפנים החדר מתוך ידיעה שאם אשאר שם הוא בטוח ימשיך לנסותכי אצל ההודים המילה "לאפשוט לא קיימת ובמקומה הם שומעים משהו אחר שלא ממש ברור לי (מצחיקיצא לי משפט לא הגיוני).

הכבשה הראשונה שראיתי בהודובניגוד לפרות לא יצא לי לראות כבשים של חופשתמונת המעין מובאת לכם בחסות נאגי וודן האוס שכנראה נמצא די קרוב לשם.

יש תמונות שהן חזקות ממיליםאת ההחלטה לצלם את התמונה לקח לי שבריר של שניה ברגע שהרגשתי שהילד הזה הולך לבית הזהמסתבר שגם האמהות ההודיות קצת פולניות מה שאומר שכנראה אין לנו זכות יוצרים על זה.

זהו איזור של גידול תפוחים והרבהולא פלא כי צריך להאכיל הרבה הודים. התפוחים נאספים תחת האוהל הצהוב ולאחר מכן נארזים בארגזים, הילד שמשחק לו פשוט הסתדר לי טוב בתמונה.

שהעמקנו בשביל שלאורך העמק ראינו קבוצת כפריים נחה מהקטיףהעבודה כולה ידנית וכוללת נשיאה של סל פלסטיק גדול על הגב לדעתי מכיל לפחות כ 30 קגתפוחים מהמטע לאוהל הריכוז (תמונה קודמת)

הכתמים הלבנים בפסגות זה מועמד לשלג דאשתקד.

מישהו התלונן על חוסר פרות ברשומה? זה די מצחיק שאני חושב על זה עכשיו ברוב המיקרים ראיתי את ההודים מלווים את הפרות שלהם למרעהאבל נראה שהפרות די יודעות לעשות את הדרך הזאת לבד אז לא ממש ברור לי הצורך הזהאולי זה סתם טיול בוקר לצורך חילוץ עצמות.

נראה לי שבעיות לב הן לא משהו שכיח באזור הזהעם מסלולי הכושר שהם עושים באופן שיגרתי.

אישור כשרות הודיתהאיש עמד לפתוח שם דוכן לממכר אוכל שמבוסס על תפוחי אדמה והפרה שהריחה שיש כאן הזדמנות עיסקית לטעימה על חשבון הבית באה לקבל את חלקה תמורת ברכה לעסק.

קיטרינג הודימסתבר שיש חתונה בכפר ואותנו לא הזמינו.

זה לוקח קצת זמן לבשלאז בינתיים יש זמן לשוחח.

אני מסתכל על כמות התמונות וברור לי שלא ניתן להכניס את כולן לרשומה אחת אז עם הנוף השווה הזה שנמצא רק 30 דקות של הליכה קלילה מהעיירה אסיים לבינתיים, נמסטה.