קורפו הוא אי חלומי לכל גיל שמאפשר להנות מכל העולמות . מחופים זהובים וים טורקיז שמתאימים לרביצה של בטן גב, אוכל מטריף חושים, מבנים עתיקים, וכמובן שופיניג כמו בכל בירה אירופאית .
אז נתחיל מאתרים מרכזיים ששווה לבקר בהם:

קארקירה (Kerkyra) הגעתם לעיר הגדולה ביותר בקורפו . דומה מאוד לבירות אירופאיות רק זולה הרבה יותר .צאו לסיור רגלי בסימטאות הציוריות של העיר, בשווקים עם התוצרת המקומית וכמובן רשתות של חנויות אירופיות. חיי הלילה מגוונים מאוד , בכל פינה תמצאו מסעדה/טברנה שמחה לצד פאב אירופאי שמגיש ויסקי משובח או יין מקומי איכותי .

הר פנטוקרטור- (Pantokrator)בחלקו הצפוני של אי מתנשא לו הר בגובה של 1000 מ'. עולים לפסגתו בהליכה כייפית נעימה שמתאימה לכל המשפחה ובדרך חוצים כפר יווני ציורי קטנטן. מפסגתו תוכלו לראות נוף עוצר נשימה של איים קטנים .

כפר פריתיה (Perithia) ישוב כפרי נטוש ומרתק , חוויה לצלמים שבינכם .בכפר שתי טברנות שמחות עם אוכל יווני נפלא.

ארמון אכיליון הארמון היפיפה נבנה ב-1890 ע"י בעלה של הקיסרית אליזבת האוסטרית או בכינויה "סיסי" שהעבירה בו את חודשי הקיץ לאחר התאבדותו של בנה.
החופים 

חוף ברבאתי (barbate)חוף מסודר להפליא , שקט יחסית בגלל ריחוקו היחסי מהכביש . תמצאו בו כל מה שרק תחפצו כדי להנות משקט שמש וים כחול.

חוף קרסיה (Krasia) חוף שנועד למי שמחפש חוף מבודד . חוף שקט ומסודר אבל ללא סופרמרקט .

חוף ארכרבי (Archaravi) חוף מסודר שהוא אחד המתויירים ביותר בקורפו. חוף ארוך ולכן אינו צפוף . מתאים למשפחות עם ילדים החוף מתאים מאד למשפחות. קרוב לחוף ממוקם פארק המים Hydropolis - חוויה נפלאה לגדולים וקטנים.ואל תשכחו להביא מהאי את הליקר המפורסם שעשוי מפרי קום-קוואט ( Koum Kouat) שהוא פרי מקומי היחודי לאי.

קורפו
מינזר בקורפו