עפתי לתרמילאים

5 סיפורי טיול שיעוררו בכם השראה

מה קרה אחרי ששתי בנות החליטו לכבוש הר, איך משפחה יוצאת מחוץ למסלול השחוק ומה עלה בגורלם של שניים שיצאו למסע בגאורגיה? יעדי הטיול בעולם הם אינסופיים וכדי לספק לכם הצצה לעולם של מטיילים בעלי אופי שונה – ליקטנו 5 בלוגים נבחרים מכל העולם שפורסמו אצלנו בשבועות האחרונים.
יעל כפיר - מערכת אתר למטייל
|
שמור לעצמי
תמונה ראשית עבור: 5 סיפורי טיול שיעוררו בכם השראה
Depositphotos/Photogearch ©

כל אחד מאיתנו חווה את הטיול שלו אחרת ורבים גם יודעים לתאר זאת בצורה מעניינת. לפניכם חמישה בלוגים מיוחדים מאירופה, שכל אחד מהם מאפשר להציץ לאופי טיול שונה, יעד אחר ונופים מתחלפים.

מתחילים גבוה – על רכס המון בלאן

על אחד הטרקים המרתקים והפופולאריים באירופה מספרות לנו שתי חברות שנסעו יחד ועתה, כשחזרו הן משתפות את המסלול שלהן מרגע ההכנה ועד לכיבוש ההר בליווי תמונות שיכניסו אתכם לאווירה.

הנה קטע מהבלוג: “באוגוסט 2014 יצאנו שתי חברות לטרק סובב המונט בלאן. בעת תכנון הטרק נתקלנו בקושי במציאת מידע רלוונטי ועדכני ולכן תוך כדי הטרק אספנו מידע כדי לאפשר לכם תכנון קליל ופשוט לטרק המהמם ביותר באירופה”. היכנסו לקרוא עוד »

ממשיכים לסקוטלנד באווירה משפחתית

אחרי שהוחלט שהן לא נפרדות בינתיים, אנחנו מנצלים את ההזדמנות לחשוף אתכם לבלוג נפלא ומפורט על טיול משפחתי בסקוטלנד ואנגליה בקיץ האחרון, כזה שלא כל משפחה עושה! תמצאו כאן אתרים קסומים ופחות מוכרים לטייל הישראלי.

הנה קטע מהבלוג: “החלטנו ללכת למבשלת הוויסקי המפורסמת שבאי, Talisker Distillery. המזקקה קרובה לבריכות הפיות ובעצם נסענו רוב הדרך באותה הדרך כמו ביום הראשון. הפעם לא ויתרתי ועצרנו ב-Sligachan, והלכנו לכיוון הגשר העתיק והנהר המקסים שמתחתיו”. היכנסו לקרוא עוד >>

חוזרים אחורה בזמן לגאורגיה

ומתברר שקדחת הטיולים לא פוסחת גם על גילאים מכובדים יותר – הם אלו שיוכלו ללמד אותנו כיצד מטיילים כמו שצריך אחרי שהילדים כבר לא יהיו בסביבה. אתם בהחלט יכולים לקבל השראה משני מבוגרים שיצאו למסע בגאורגיה וארמניה וחזרו עם סיפורים נפלאים.

הנה קטע מהבלוג: “עלינו, ירדנו, עברנו במנהרה, הגענו עד המעיין החבוי במערה ושתינו ממימיו. צפינו בציורי הקיר ששרדו וירדנו למטה למסעדה שליד הנהר”. היכנסו לקרוא עוד »

קופצים לרומניה עם כל המשפחה

לפעמים היעד הוא לא מה שחשוב, אלא דווקא החוויה המשפחתית ואיך שמתארים אותה. אז הבלוג הזה מספר על טיול לרומניה עם ילדים בצורה משעשעת ומפורטת, מה שבאמת עשוי לשנות את מפת התיירות המשפחתית לרומניה...

הנה קטע מהבלוג: “עוצרים לקנות סים מקומי. הילדים מבלים בינתיים בלהריח את הפרחים בחנות פרחים שצמודה לחנות הטלפונים, ומקבלים מהמוכר פרח כל אחד במתנה. במיטב הנימוס הם מודים "טנק יו", ואז נחרדים לגלות שהם אמורים להגיד מרצ‘ומסק ושברומניה מדברים רומנית ולא אנגלית". היכנסו לקרוא עוד >>

ומקנחים במסע קריר באיסלנד

והיו גם כאלו שהצליחו להימלט מהחום לטובת ניגוד קטלני – איסלנד! במקום לנסוע לקרפטים ברומניה, המשפחה הזו החליטה ברגע האחרון לקחת את עצמה לנופי איסלנד, לפיורדים וקרחונים וגם כמה בעלי חיים. זה בלוג עם מספר פוסטים בחלקים ומומלץ לעבור חלק חלק.

הנה קטע מהבלוג: ”האטרקציה של איסלנד- היא איסלנד עצמה. גם אנחנו וגם הילדים יכולנו שעות לבהות בקרחונים מבריקים או במפלים רועמים, לטפס על סלעים ו"ללטף טחב", לחצות נהרות עם הג‘יפ ולהתרשם כל פעם מחדש מלועות מבעבעים וקרייטרים כחולים”. היכנסו לקרוא עוד »

לתחילת הכתבה

מעוניינים בכתבות נוספות מרחבי העולם? הנה כמה שיכולות לעניין אתכם:

יעדי הכתבה

כתבות מומלצות עבורך על אירופה