משום מה התפתח מסחר בהזמנת ויזות להודו, ואולי זה בגלל שהממשלה ההודית הפריטה את הנושא ולא נותנים ויזה בשגרירות אלא רק דרך זכיינים . בישראל זו חברת ש.מ. אשרות ויזה סנטר בע”מ שהתמחתה בהכנת ויזות מסוגים שונים לארצות שונות . אפשר להשיג אותם גם בטלפון 0723380532.

מחיר הויזה אצלם נכון להיום 430 ש” לאדם ומשך ההכנה עד 10 ימי עבודה.

אתה מופנה על ידם , לאתר הממשלתי כדי למלא טפסים ולחזור אליהם עם הקוד שקבלת מהאתר בסיום שלב המילוי. הם מצידם משלימים את התהליך , הויזה נשלחת אליך למייל ממשלת הודו ישירות ואתה גם אחראי לעקוב עד קבלת המסמך הרשמי.

רק שיש גם אפשרות נוספת והיא הויזה האלקטרונית אותה ניתן להזמין באתר הרשמי ב 82$ שהם 303 ש”ח בלבד ומקבלים אותה תוך 72 שעות פורמלית וכ 30 שעות מעשית.

https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html

שם ממילא תצטרכו למלא את כל הפרטים שלכם כמו באשרות , רק שבסוף יתנו לכם אופציה לשלם בפייפל או בהעברה בנקאית ובהעברה יש אופצית משנה לתשלום בכרטיס אשראי.

קל מהיר וזול ב 35 % בערך.

יש גם אופציות נוספות שצריך להזהר מהן ואילו אתרים מתחזים . בדרך כלל בסיומת הכתובת יופיע במקום gov שפתוח לממשלות בלבד , יהיה כתוב org שזו סיומת חופשית אבל מתאימה לאירגונים או למי שרוצה להתחזות לממשלתי . אל תיפלו בפח !!!!!!!!!

בדרך כלל המתחזים יגלו לכם את המחיר רק בסוף התהליך והוא יהיה גבוה מ 150$ !!!!!!!

הויזה האלקטרונית תקפה ל שנה עם אישור לשתי כניסות, הויזה מתאימה רק לכניסה ויציאה דרך נמל תעופה ולא מעבר יבשתי. והכי חשוב שבניגוד לויזה ידנית שתוקפה מתחיל במועד הכנתה , הויזה האלקטרונית תקפה מיום שנכנסתם להודו. כל תנאי הויזה האלקטרונית מפורטים באתר.

לצורך הכנתה הכינו לפני , בקבצים :

  1. צילום דרכון בפורמט PDF במשקל של עד 3M.
  2. תמונת פספורט עם רקע בהיר מאחור , פנים גלויות וללא משקפיים במימדים של 35X35 ממ' עם משקל קובץ עד 1M ובפורמט jpeg .

עם קצת סבלנות , מלא את הפרטים הנדרשים בטופס . בסיום השלב הראשון תקבל קוד זמני שאיתו תוכל להמשיך מאוחר יותר את התהליך , במידה ותרצה להפסיק עכשין . חשוב !!, רשום את הקוד . בסיום השלב השני ולפני התשלום תקבל קוד קבוע . רשום גם אותו , הוא המפתח שלך למעקב .

זוג שיכין את הויזה האלקטרונית לבד יחסוך כמעט יום טיול בהודו :) .

למי שמתקשה באנגלית או בעיסוק בתמונות , יש את אתר VISA 2 שמציע את שירותיו בתמורה ל 400 ש”ח לאדם. אם תעברו קודם לאתר של תום לנדאו , תוכלו לקבל שם קוד הנחה של 20 ש”ח ל VISA 2 כך שתשלמו 380 ש”ח בלבד.

בהצלחה