אני חייב לנפץ דבר שאני עוקב בדאגה. בנושא לינות ובטיסות (שיש כ-80,000 אתרים וקבוצות פייסבוק ) שהם טוענים, שאצלהם המחירים הכי זולים והם הכי סודיים, מישהו חייב להיות יקר מהאחר.

אין ולא היה כדבר הזה!!

תסבירו לי בפשטות, איך זה אפשר שכולם זולים וסודיים. הרי כל אתרי המכירות נעזרים באותו מרכז ורובם שייכים לחברה אחת תחת עשרות שמות. ובאמצעות שיווק מוצלח, מצליחים להשפיע על אנשים. יש כל כך הרבה טריקים שיווקים שגורמים לך להתפתות.

יש עוד נתון שחשוב שתדעו אי אפשר לנצח בכל החזיתות. אין דבר כזה לנצח את המערכת. יש דבר שנקרע אופטימיזציה של תהליכים, על-מנת למקסם את הטיול הטוב ביותר עבורך. ולכן חשוב שתשקיעו במרכיב העיקרי של הטיול? כמה תחסוך על טיסה ואו מלון ועוד שירותים ובו להשקיע. אז חסכם 30 דולר בטיסה ועל מלון שילמתם 200 דולר יותר.

החוכמה בכל נושא תהליכי ההזמנה של טיסות, מלונות ושירותי תיירות הוא להבין את המנגנון שלרוב האנשים אין את הזמן לכך. אני ניתקלתי בלא מעט מטיילים מיקצועיים שהקדישו הרבה זמן לנושא כדי לעשות אופטימיזציה מושלמת של כל הטיול.

ואתן דוגמא:

לפני כמה שנים יצאתי לטיול לליסבון ואני כמו פתי פניתי כמו כולם לאתר שכולם רצים אליו ולפעמים הוא הראשון ברשימה.

חיפשתי מלון סופר סופר מרכזי וגם מלון בוטיק . ומה היה המחיר לשבוע לזוג בחודש מאי? 8000 שקל. אישתי רצתה לקחת כי הם החברה הכי טובה, לא? מקום ראשון.

אתם יודעים ששילמתי על מלון זה באותו תאריך ואותו סוג חדר רק 3900 שקל?

כמה חסכתי???????

תאמנו לי כל אחד יכול לחסוך אלפי שקלים בכל תחום תיירותי. כתבתי על כל השיטות שלי בכל הבלוגים באינטרנט.

לפני הרבה שנים הבנתי מושג שנקרא FOOLOW, NOFOLLOW שמובן לאנשי קידום אתרים. משמעותם שיש דפים שגוגל לעולם לא תגיע אליהם ( שהמתחרים לא ידעו מה המחיר האמיתי ) או שהם רוצים שגוגל יאנדקס אותם.

הניסיון שלי לימד אותי שיש דרכים נוספות להוזיל באופן משמעותי. אחד מהם, הוא להגיע לאותם דפי NOFOOLOW.

הניסיון שלי הוא 45 שנה בהבנת מערכות צרכ(ח)נות תיירותיות ונסיעות ברחבי העולם.

אתם יודעים את שרשרת המזון מהמחיר שמלון מציע ועד שהמחיר מגיע אליך הצרכן? המשמעות שעליכם לקצר תהליכים ואז....המחירים ירדו בעשרות אחוזים .

תקראו קצת מידע באיטרנט על החברות שאתם מזמינים מהם. לחלק יש עבר שעומד במבחנים משפטיים

ועוד משהו קטן וחשוב חובה לקרוא את האותיות הקטנות בכל תקנון .

בעתיד, אפרסם חלק מהטריקים וחוויות אישיות שלי שיעשו לכם את הטיול לאופטימלי.

אתם אינכם חייבים להסכים איתי. זאת דעתי האישית.