בשני התקופות האלה לא מומלץ לטייל באיחוד האמירויות ( דובאי ואבו דאבי )

  1. מחודש מאי עד סוף ספטמבר

  2. בתקופת הצום - רמאדן. במשך היום. בלילה זה שונה

החודש התשיעי בלוח השנה האסלאמי, הוא חודש הרמדאן הוא זמן בו מוסלמים ברחבי העולם נמנעים מאכילה, שתייה או עישון בין הזריחה לשקיעה.

לפי תחזיות, הירח החדש של הסהר לרמדאן ייווצר ביום שני, 12 באפריל 2021 בשעה 6.31 לפנות בוקר.

https://gulfnews.com/uae/expert-reveals-most-likely-dates-for-ramadan-eid-al-fitr-2021-1.1605768324377

הרמאדן מציין את הזמן בו הקוראן נחשף לראשונה בפני הנביא מוחמד . תפילות נוספות של טרוואיה נערכות במסגד ברחבי הרמדאן ובכל ערב מדקלמים את הספר הקדוש למוסלמים. ב

צום הוא אחד מחמשת עמודי התווך של האיסלאם, שהם יסוד הדת. הם חלק מהמסגרת לפיה חיים מוסלמים בכל מקום, והרמדאן נחשב לתקופה הקדושה ביותר בלוח השנה האסלאמי. זהו זמן לתפילה, הרהור ומסירות דתית, לנקות את חטאי העבר ולהתמקד באללה באמצעות מעשים טובים.

טיפים לביקור בדובאי במהלך הרמדאן

דובאי שלווה בכל הרמדאן, כאשר חנויות נסגרות, המאמינים צמים והעיר מתרוקנת. אם הביקור שלך נוחת במהלך החודש הקדוש האסלאמי, אתה נמצא בפחות מקומות, יותר תרבות ותקופה נהדרת. הנה מה שאתה צריך לדעת.

יש לזכור חוקים ומסורות

בעוד שאינכם מוסלמים ולא צפויים לצום, אכילה, שתייה ועישון אסורים בציבור בשעות היום. הימנעו מלאכול או לנגן מוזיקה רועשת בציבור, והיו מודע ים לכך שכולם צפויים להתלבש בצניעות – נשים צריכות לכסות את כתפיהן בפשמינה או צעיף, וכל המבקרות צריכות לכסות את רגליהן (עד הברך). מקובל על בגדי ים באזורי חוף ובריכה.

תכננו את הארוחות מראש

עם שעות עבודה קצרות יותר וציבור בצום, אפשרויות האוכל בשעות היום מוגבלות, הזמנות של ארוחת ערב ברגע האחרון הם בלתי אפשריות כאשר מוסלמים נפגשים כדי לשבור את צום. יש למפות מלונות ומרכזי קניות בינלאומיים, המספקים אוכל לאורחים רעבים ולעיתים מציעים ארוחות בשעות היום. סיור עירוני באבו דאבי הוא דרך טובה להבטיח חוויה תרבותית וארוחה במלון שבעה כוכבים.

טבלו את עצמכם בתרבות

אל תתביישו! נסה לצום ליום אחד בספארי במדבר לפני שתפרוץ לאפטר מסורתי עם המדריך שלך, או צאו לסיור רגלי מודרך בדובאי העתיקה כדי ללמוד על תרבות אמריטי ולבקר במוזיאון דובאי.

סיור בעיר

האטרקציות המובילות בדובאי פתוחות במהלך החודש הקדוש. הזמן סיור מודרך בעיר כדי לראות יצירות מופת ארכיטקטוניות כמו בורג ‘חליפה והמלון בורג’ אל-ערבי או ללמוד על החג במסגדים, וארמונות מלוכה.

לְהִשָׁאֵר עֵר

כאשר הרמדאן נשבר עם רדת הלילה, דובאי מתעוררת לחיים (אולי אפילו יותר מהרגיל). קניונים נשארים פתוחים מאוחר עד לפני עלות השחר.