הגיע הזמן לעסקאות קמעונאיות מדהימות והגרלות, זיקוקים, בידור חי ועוד בפסטיבל הקניות בדובאי, שחוזר בין התאריכים 17 בדצמבר 2020 ל -30 בינואר 2021.

החגיגה השנתית של היצע הקמעונאות והתיירות בעיר נעשת על ידי המארגנים פסטיבלים בדובאי והקמת קמעונאות (DFRE). בכל רחבי DSF, ובהתאם לתקנות המקומיות, אירועים, קניונים ויעדי קניות המשתתפים יעמדו בקפידה באמצעי הזהירות הנדרשים של קוביד 19.

כאות הוקרה לציות בכל התעשייה, דובאי תיתן חותמת 'DUBAI ASSURED' בשיתוף המחלקה לשיווק תיירות ומסחר, המחלקה לפיתוח כלכלי ועיריית דובאי כדי לאשר מוסדות קמעונאיים, חנויות F&B, מלונות ואטרקציות. שיישמו את הפרוטוקולים הדרושים לבריאות הציבור על מנת לשמור על בריאותם ובטיחותם של התושבים והמבקרים.

הכיף יתקיים בין השעות 20:00-12:00

כמו גם אירועים בפארק בורג', בקניון נאקיל, בקניון האמירויות, בקניון פסטיבל העיר דובאי ובשווקים קהילתיים ברחבי עיר.

השווקים המשלבים את המורשת של דובאי עם חוויות קניות ומשפחות חדשניות, הם דרך נהדרת לגלות פריטים ייחודיים ולגלות את האוכל בעיר שכן הם יארחו מבחר רחב של מקומות F&B ואפשרויות בידור כמו גם מופעי זיקוקים.

קניון Nakheel שבגג החדש של פאלם ג'ומיירה יארח שוק מזון וקמעונאות בנושא חורף עם מגוון ספקים מוקפצים ומוצרים הזמינים לקונים. המקום יעלה גם את הכפר ומערה של סנטה משלה, כמו גם משטח קרח. המבקרים בקניון Nakheel יכולים ליהנות מסדרת הצעות קמעונאיות, מבצעים ומבצעי חורף מיוחדים מה -10 בדצמבר עד ה -3 בינואר.

אזור הווסט אנד של קניון האמירויות יהפוך לארץ נהדרת של חורף עד ה 24 בדצמבר.

האורחים יכולים להיפגש ולצלם עם סנטה וירטואלי (מציאות רבודה) תוך ביצוע כל אמצעי הבריאות והבטיחות. לאחר סריקת קוד בסמארטפון שלהם, האורחים יופנו לאינסטגרם שם יוכלו לבחור בין שלוש וריאציות של סנטה לתצלומם.