אחת מהאטרקציות שנמצאות באי Yas, ובין המרתקות ביותר שבאיחוד האמירויות היא של עולם האחים וורנר, והמיועדת לילדים ולמבוגרים.

זהו פארק השעשועים היחיד מסוגו בעולם, שפשוט חובה להגיע אליו. במקום אפשר לגלות את הסיפורים שעוברים בכל איזור וכך תוכלו לשקוע בהם. אפילו אולי ייצא לכם גם לפגוש את הגיבורים שלכם, כשהדמויות מסיירות בפארק השעשועים באופן קבוע.

הפארק משתרע על יותר מ- 1.65 מיליון מ"ר ועלותו לבנות מיליארד דולר והוא פארק השעשועים המקורה הגדול ביותר בעולם הפארק מקורה והוא מהווה להיט גדול בקרב משפחות וחברים, שמגיעים מכל העולם כדי להתנסות בחווייה, מה שהופך אותו למיוחד הוא אופיו הסוחף. בדרך כלל בפארקי שעשועים תלך לאזור הרכיבה שעליו נושאים ואינטראקטיביים מאוד, אך כשסיימת מהאזור הזה וחוזרים לפארק ושוב אינך מהעולם ההוא . כשאתה יוצא מגות'אם סיטי אתה נכנס למטרופולין, כך שאין הפסקה, אתה כל הזמן טובל ומוקף בדברים שקורים כל הזמן סביבך.

מיד עם הכניסה, רואים את כיכר האחים וורנר, שמחזירה אותנו לימי הזהב של הוליווד. זה גם המקום שבו קרוב לוודאי תחזרו אליו לאחר כל ההתרגשות מהטיול, כשרוצים להתרענן, לאכול משהו ולהתבונן סביב על הסחורה המרשימה.

בין האטרקציות המקיפות את הכיכר אפשר למצוא את הלוני-טיונס, בהשראת Dynamit Gulch, ולהמשיך לטייל ולבלות בין החנויות, לראות את ביתו של סופרמן, המטרופוליס, את גותהאם סיטי ואת הצלבן בכובע, הג'וקר ועוד. לבסוף, מגיעים לצומת הקריקטורות, שהיא ביתם של סקובי דו ודמויות מונפשות אהודות אחרות.