לדובאי שפע של אפשרויות בכל הקשור לקניות. לא רק שהוא ביתו של מרכז הקניות הגדול בעולם, קניון דובאי , אלא שיש עוד הרבה קניונים לבחירה, תלוי במיקום .

להלן שלושה מרכזי קניות נוספים שנפתחים בקרוב בדובאי.

קניון Deira יהיה אחד הקניונים הגדולים באזור. יהיו יותר מ -1,000 חנויות, בתי קפה, מסעדות ובידור על פני שלוש קומות. כמו כן, יהיה חניון רב קומות עם 8,400 מקומות חניה. חתימתו של קניון Deira תהיה הגג הנפתח באורך של קילומטר אחד, ויכניס אור טבעי למתחם ויאפשר קניות באוויר הפתוח בחודשים קרירים יותר.

קרדיט לאתר קניון דריה

קניון דובאי הילס אחוזת דובאי הילס הופכת במהרה לאחד היעדים הפופולאריים ביותר בעיר, וצפויים מאוד בקניון דובאי הילס. קניון דובאי הילס ממוקם בצומת הרחובות אל חייל ורחוב אום סוקיים, בתוך אחוזת דובאי הילס. זהו פיתוח מגה של יותר מ 650 חנויות ומסעדות, על פני שתי קומות. יהיה שם גם קולנוע על הגג בעל 18 המסכים יהיו בו גם רחובות וכיכרות הדומים לאזור קניות אירופי.
פתיחה 2021. אחוזת דובאי הילס.

קרדיט Alaaeldahshan

מידן אחד זה לוקח את המילה "ענק" לרמה חדשה . החלו בפרויקט במרץ 2019, ואמור להסתיים בשנת 2024. יהיו 600 חנויות קמעונאיות, באורך 400 מטר למותגי יוקרה יוקרתיים, צוהר נשלף הגדול בעולם, מזרקה רוקדת, מדרון סקי מקורה אחד, 100 חנויות מזון ומשקאות, מתחם קולנוע מתקן ספורט רב תכליתי כמו גם מגרשים חיצוניים, שבילים ופארק סקטבורד ו- BMX. אה, ומגדל המגורים דובאי וואן אחד בגובה 711 מטרים, שיחד עם האזור שמסביב יגורו 83,000 תושבים.

קרדיט לתמונות mydan one