חלק מהיעדים הללו עשויים להפתיע אותך ...

בשנה שבה נראה כי הנסיעות הבינלאומיות הצטמצמו באופן רציני. נסיעה דרך הכורסא היא המקום בו תוכל לטייל. כדי להשביע או לעורר אתחוש הנדודים בעולם, ביג 7 טרוול ריכז רשימה של 50 המקומות האינסטגרמיים ביותר בעולם.

כדי ליצור את הרשימה, אפליקציית הנסיעות הגלובלית השתמשה במערכת ניקוד שניתחה את מספר ההאשטגים לכל יעד, יחד עם תוצאות הסקר מהקהל החברתי שלהם צוות העריכה שלהם בנה דרוג שעשויים להפתיע אותך.

טוקיו הפוטוגנית במקום הראשון, ואחריה הפיליפינים השופעות, פריז המקסימה, ניו יורק הדינמית ואיסטנבול התוססת במקום החמישי. לאחר מכן הגיעה דובאי, במקום השישי המכובד ביותר במקום האינפורמטיבי ביותר בעולם.

דובאי נוצרה בעצם לאינסטגרם . אם אתם רוצים אסתטיקה אקסלוסיבית ומלאה בזוהר ובסטייל, דובאי  ביתם של אחד המלונות המפוארים ביותר בעולם, בורג 'אל ערב; האטלנטיס התת-מימי האגדי, הדקל; בנוסף לאחד הגנים היפים בעולם, גן הנס של דובאי.

כדי להיכנס, כל שעליך לעשות הוא לצלם או סרטון (באורך של עד דקה) של האטרקציה התיירותית המועדפת עליך, פלא הטבע או נקודת ציון איקונית באיחוד האמירויות, ואז לשתף את היצירות שלך באינסטגרם או בטוויטר, באמצעות #WorldsCoolestWinterChallenge#

20 המקומות האינסטגרמיים ביותר בעולם

 1. טוקיו, יפן

 2. הפיליפינים

 3. פריז, צרפת

 4. ניו יורק, ארה"ב

 5. איסטנבול, טורקיה

 6. דובאי, איחוד האמירויות הערביות

 7. הוואנה, קובה

 8. סידני, אוסטרליה

 9. לונדון, אנגליה

 10. שיקגו, ארה"ב

 11. סינגפור

 12. מדריד, ספרד

 13. ברלין, גרמניה

 14. טורנטו קנדה

 15. הונג קונג

 16. סנטוריני, יוון

 17. טייוואן

 18. מילאנו, איטליה

 19. מוסקבה, רוסיה

 20. אמסטרדם, הולנד

לרשימה המלאה של 50, בקרו בכתובת bigseventravel.com/most-instagrammable-places-world/