יריד הספרים הבינלאומי באבו דאבי 2021 יתקיים בין התאריכים 23-29 במאי ...

עבור חלקם, קינדל, קורא אלקטרוני וצורות אחרות של ספר וירטואלי פשוט לא מסוגלים לתפוס את אותו הקסם, שמגיע מדפי ספר מסורתי שנכנס לנייר.

ניתן לומר את אותו הדבר לגבי אירועים וירטואליים. עובדה בלתי נמנעת שהם היו הכרח בכל שיא המגפה, אך ורק כדי להגן על הציבור. אבל עבור רבים מהפטרונים שהשתתפו בצורה מפוקסלת, החוויה פשוט לא הצליחה להתאים .

ולכן יש חדשות נהדרות עבור חובבי הספרים האמיתיים, ואהירועים אישיים. הרגע הוכרזו תאריכי יריד הספרים הבינלאומי באבו דאבי 2021, יחד עם אישור שזה יהיה פסטיבל אם נוכחות אנשים אמיתיים.

יריד הספרים בחסות השייח 'מוחמד בן זייד אל נהיאן, נסיך הכתר של אבו דאבי וסגן המפקד העליון של הכוחות המזוינים של איחוד האמירויות הערביות, המהדורה ה -30 של יריד הספרים הבינלאומי באבו דאבי (ADIBF) תתקיים בין התאריכים 23 במאי ל 29 במאי 2021.

האירוע יתקיים במרכז התערוכות הלאומי של אבו דאבי (ADNEC) ויכלול תוכניות וסמינרים בהנחיית ספרייה של סופרים ובעלי הוצאה לאור.

כחלק מההתחייבות למקסום ההכללה האירוע יציע גם תמיכה למו"לים בתרגום יצירות.

כמובן שיהיו במקום כל אמצעי הבטיחות הרגילים ודרישות בריאות הציבור כדי להגן על המבקרים והמציגים ביריד. הוחל באותה קפדנות שראתה כי אבו דאבי מוכרת כעיר המובילה בעולם לטיפול במגפה .

כרטיסי כניסה

כיצד להשיג כרטיסים, ודרישות הבריאות (בדיקות / חיסונים וכו ') להשתתפות בהגיעם.

מרכז התערוכות הלאומי אבו דאבי, 23-29 במאי. adbookfair.com