דובאי אמורה להפוך לביתו של מוזיאון מאדאם טוסו הראשון במזרח התיכון. מוזיאון מאדאם טוסו בדובאי, הידוע בפסלי השעווה הריאליסטיים שלו, צפוי למשוך אליו מספר עצום של מבקרים. המבקרים יוכלו להצטלם עם דמויות השעווה של אנשי הספורט המועדפים עליהם, פוליטיקאים ועוד.

מוזיאון מאדאם טוסו בדובאי יפתח במיקום אסטרטגי באי Bluewaters . יעד זה הפופולרי ביותר לחוף הים הוא גם ביתם של מספר בתי מלון מפוארים, מסעדות ברמה עולמית .

מאיפה הכל התחיל?

מוזיאון מאדאם טוסו הראשון נפתח בלונדון בשנות ה -30 של המאה העשרים. המוזיאון הוקם על ידי מארי טוסו - פסלת שעווה מעולה מצרפת. עם השנים מוזיאון השעווה הייחודי זכה לפופולריות והוא מהווה כיום אטרקציה בינלאומית ידועה עם סניפים בכל רחבי העולם. ואכן, ישנם כיום מעל 20 מוזיאונים ברחבי העולם, כולל סניפים בניו יורק, איסטנבול, לאס וגאס, הונג קונג, סינגפור ואמסטרדם.

למה לצפות?

בדומה למוזיאונים אחרים של מדאם טוסו דובאי צפויה לאכלס מגוון פסלי שעווה בגודל טבעי. דמויות השעווה שיוצגו במוזיאון טרם נחשפו. עם זאת, צפוי שהאטרקציה תכסה רשימה של ספורטאים בינלאומיים פופולריים, כוכבי קולנוע, מנהיגים פוליטיים וכן אישים ערבים ידועים. במוזיאון צפויות גם דמויות שעווה של בני משפחת המלוכה של איחוד האמירויות הערביות.

מה מחירי הכרטיסים ושעות הפתיחה של מוזיאון מאדאם טוסו דובאי?

התזמונים ומחירי הכרטיסים למוזיאון מאדאם טוסו דובאי לא הוכרזו מכיוון שהמוזיאון טרם נפתח לציבור.

האם יש עוד מוזיאונים בדובאי?

כן, בדובאי נמצאים מספר מוזיאונים מעניינים להפליא שתוכלו לבקר בהם עם חברים ובני משפחה. חובבי ההיסטוריה יאהבו את המוזיאון לארכיאולוגיה של Saruq Al Hadid , ואילו המעוניינים במקורותיה של איחוד האמירויות הערביות והתקדמות מהירה להפליא במדינה ייהנו ממוזיאון Etihad . כמה מוזיאונים פופולריים אחרים בדובאי כוללים את מוזיאון דובאי ומוזיאון הקפה.

על מה כל המוזיאון לעתיד איחוד האמירויות הערביות?

המוזיאון של העתיד הוא עוד במוזיאון קרוב שיפתח בדובאי. במוזיאון יתקיימו תצוגות שיציגו גישה עתידנית להגברת החידושים המדעיים בענפים שונים.

האם כדאי לבקר במוזיאון הקפה בדובאי?

מוזיאון הקפה הוא מקום אידיאלי לחובבי הקפה שרוצים לגלות הכל על ההיסטוריה של המשקה הפופולרי.