זהו אחד מעשרות האטרקציות לילדים שנכתבו על > אטרקציות מומלצות לילדים ומשפחות בדובאי

בני אדם תמיד דואגים לדעת מה צופה להם העתיד. מוזיאון העתיד החדש הוא יוזמה ייחודית שלקח השייח מוחמד בן ראשיד אל מקטום, כחלק מאחד הפרויקטים השאפתניים לקראת אקספו 2020. מוזיאון העתיד ממוקם בסמוך למגדלי האמירויות ליד דרך שיח ‘זייד. זה בניין מהפכני שיחקור את עתיד הבינה המלאכותית וטכנולוגיות חדשניות אחרות בדובאי. מלבד היותו אטרקציה תיירותית, מוזיאון העתיד יספק במה גם לקורסים מתקדמים, סדנאות מיוחדות, כנסי מדע ובדיקת אב-טיפוס של ההמצאות האחרונות וסטארט-אפים חדשים.

מוזיאון העתיד דובאי מעוצב בסגלגל כסוף מבריק עם מרכז פתוח. הבניין נראה כמו עין שמושמרת על העיר. האמנות והשירה הם ההיבטים הניכרים של עיצוב הבניין של מוזיאון העתיד. הקליגרפיה הערבית הכוללת את הציטוטים של ראש ממשלת איחוד האמירויות, שיך מוחמד בן ראשיד אל מקטום, על העתיד נחרטת כלפי חוץ.

החלק החיצוני של מוזיאון העתיד הוא בהשראת תעשיית התעופה. הוא משתמש ב -890 לוחות נירוסטה ופיברגלס. רצפות הן המשטחים האופקיים היחידים בבניין. על פי אדריכלי מוזיאון העתיד,הבניינים עם משטח כה מורכב הם בדרך כלל מסכי גשם. במוזיאון העתיד הזה, המעטפה עושה את האיטום, את המבנה ואת התאורה. מוזיאון העתיד דובאי לא נועד להתבסס על העבר. זה אמור להיות חממה לחדשנות ואיך יהיה העתיד.

תמונה מתוך אתר למטייל