למבקרים המגיעים לדובאי יוצג "כרטיס תיירות" בחינם המזכה אותם בשלל הרשאות, מבצעים והנחות במהלך שהותם בעיר.

בהתאם למטרת האמירות להציע לתיירים "חוויה בלתי נשכחת", מנהלת הדוברות הכללית לענייני תושבות וזרים חשפה את כרטיס אלסאדה, שיועבר ללא תשלום לכל המבקרים המגיעים לשדה התעופה הבינלאומי של דובאי.

הכרטיס החכם יסופק בדלפקי הדרכון, שם התיירים יוזמנו לסרוק ברקוד באמצעות הטלפונים שלהם, כדי להוריד את אפליקציית אלסאדה. שתואם גם לאפל וגם לאנדרואיד.

לאחר ההתחלה, היישום יבקש מהמשתמש להזין את מספר הדרכון ותאריך ההגעה שלו, לפני שייווצר כרטיס חכם תחת שמו. האפליקציה תספק למשתמשים גישה לרשימה מלאה של מבצעים והנחות המוצעות על ידי שותפי כרטיסי אלסאדה. הכרטיס יפוג ברגע שהמחזיק יעזוב את העיר.

החברות המשתתפות כוללות מסעדות, בנקים, קניונים, פורטלים קמעונאיים מקוונים, חברות בידור ואירועים, טכנולוגיה ותקשורת, ושירותי נסיעות ותיירות.

"היום השקנו את כרטיס התיירות של אלסאדה, שיספק למבקרים בדובאי מגוון שירותים והנחות בלעדיות ברחבי מוסדות ומגזרים שונים, כך שהם יוכלו ליהנות משהותם בדובאי, עיר האושר," אמר האלוף מוחמד אחמד אל-מאררי, מנכ"ל GDRFA. "יוזמה זו הושקה כחלק מהמחויבות של המדינה לספק חוויה יוצאת דופן למבקרים."

" איחוד האמירויות נהנה גם ממוניטין עולמי בשל בטיחותו, ביטחונו, יציבותו, צמיחתו הכלכלית ותשתית לוגיסטית ודיגיטלית, אשר כל אלה הופכים אותה לאחד מיעדי הנסיעות והסגנון החיים המועדפים ביותר בעולם. "