בין אם את\ה מעוניינים להיות טייס ובין אם רק מתחשק לכם לדמות טיסה מהירה באמצע הטיול לאורך The Walk של JBR , לונדון, פריז ולוס אנג'לס כולן עומדות על הפרק הקיץ עם TFT AERO Dubai.

מרכז חווית הטיסה מציע סימולטורי טיסה של בואינג 737 בתנועה מלאה ותוכלו לשחק בתור טייסיים במשך היום, כשתעלו מאחורי תא הטייס ותשתלטו על המטוס.


סימולטור זה זהה לאלה המשמשים את טייסי המתאמנים האמיתיים ומציעים חוויה סוחפת לחלוטין. טייסי "השואפים להיות" יכולים לחוות את הריגוש של טיסה אמיתית עם כיסי אוויר וסערה תוך כדי ניווט בהמראה, נחיתה, בתוספת סיטואציות מאתגרות כמו פסגות הרים, ערפל ואפילו מעט מזג אוויר סוער.

את\ה יכולים "לטוס" לשדה התעופה שבחרת או לבחור מתוך מבחר חבילות טיסה מאוצרות, כולל נסיעה של 30 דקות מעל שדה התעופה הבינלאומי של דובאי וחוויות טיסה מלאות משדה תעופה אחד לשני. תוכל גם לחיות מחדש את טיסתו של צ'סלי "סולי" סולנברגר, טייס קרב אמריקני בדימוס וקברניט חברת תעופה שעלה לכותרות בשנת 2009 לאחר ששני מנועי המטוס בו הטיס הושבתו ונאלצו לבצע נפילת חירום על נחל ההדסון.

המחירים מתחילים מ- Dhs695 לחוויה של 30 דקות ותוכלו להביא שניים לסיפון כנוסעים שיצפו בכם בפעולה.

בין אם אתה מתחיל ללא ניסיון או טייס עם מאות קילומטרים מתחת לחגורתך, מובטח לך שיהיה לך זמן לפצח וללמוד כמה כישורים חדשים.

מוכנים לטוס לשמיים (טוב, סוג של) ?
מ- Dhs695 (30 דקות). פתוח מדי יום בין השעות 10: 00-10: 00. Rimal 4, The Walk, JBR, dubai.tft.aero (058 693 5858).

הרגע, ביום פרסום המידע יש מבצע של טיסה של רבע שעה  Dhs265