החוכמה לטייל באיכות גבוהה ולהנות בדובאי וגם לשלם בזול, זהו אחד המשימות הכי מאתגרות בדובאי.

שאני כותב 7 ימים, זה 7 ימים של טיול מלא בעיר ולא כולל ימי טיסות הלוך חזור. כי אינני יודע מתי הטיסה שלכם.

אני יוצא מנקודת הנחה שאתם לא ממהרים ומטיילים בניחותא. אבל אם אתם לחוצים ךעשות בחישה ימים מלאים זה המינימום המומלץ ואז ההוצאות קטנות בהתאם.

התחזקות השקל לעומת הדולר מוזילה בשקלים את ההוצאות

אחד החוכמות היא לבנות מסלול טיול אופטימלי. תכנון של טיול המאלץ אותך להשתמש במינימום מאמץ ונסיעות.

עידן הטיסות הזולות יגיע מוקדם מהצפוי. וחברת וויז אייר תתחיל להטיס ממדינות שונות ב-70$ ( והם מרוויחים ) ובקרוב יהיו מחירים דומים מ\ל ישראל. כרגע, המחירים נעים סביב 190-250 דולר בטיסות הקיימות.

שימוש בתחבורה הציבורית של דובאי מוזיל ברמה דרמטית. בבלוג שלי כתבתי על כך רבות.

הסעות מ\ ל שדה התעופה עולות החל מ 9 דולר לאדם ל\מ מלון. זה שווה ערך ל 36-40 דולר לאדם

יש מלונות חמישה כוכבים שכל השנה וגם בתקופות הבוערות עולות כ 42-50 דולר ללילה לחדר ( יש כאלה גם לארבע נפשות ). משמע 21-25 דולר לאדם ( שמדובר על זוג ) שזה ל-7 ימים מלאים רק 150 דולר. יש כמובן זולים יותר אבל פחות טובים. זה גם תלוי באיזור בו לנים. ככל שרחוק יותר. תראו פחות אטרקציות ביום אחד ( אבל מי ממהר ).

כתבתי לא מעט על מסעדות מומלצות ששוברות מחירים בימים מסוימים. לפני כמה ימים ראיתי סרטון על מסעדת פועלים מעולה שכל נהגי המוניות בדובאי אוכלים שם ב... 2.7 דולר לארוחה משביעה.

ניתן לחסוך עד 47 אחוז בכניסה לסיורים והארקציות . בחרו 3-7 מקומות מתוך רשימה ארוכה של 45 סיורים, מוזיאונים, פארקי שעשועים ואטרקציות. עשו כל מה שתרצו בכל יום או השתמשו בכרטיס שלכם עד 60 יום. העיסקה בשווי 189 דולר. הכרטיס שלכם, כולל ספר הדרכה לאטרקציות בעיר, כך שתוכל למצוא את המקומות המעניינים אותך ביותר. שימו לב: תיהנו מהגמישות הנוספת במקרה שתוכניות הנסיעות שלכם צריכות להשתנות: כל המעברים תקפים לשנתיים ממועד הרכישה והופכים רק לביקורכם הראשון באטרקציה. לאחר ההפעלה הכרטיס שלך יהיה תקף למשך 60 יום ו / או המספר הנותר של אפשרויות האטרקציה שנרכשו.

הידעתם? בשווקים ניתן למצוא בשמי איכות ( לא מותג ) ב.......................8$

המחיר לא כולל

הוצאות לקניות של מותגים, שמאד כדאיות. מנסיון של חברים!

מוניות בדובאי יקרות יותר אבל מהירות שחוסכות זמני המתנה והליכה לתחבורה הציבורית.

טיסות עם מזוודות ומשקל עודף.

התפנקות במלונות שופרא דה שופרא במקומות מרכזיים בדובאי

מסעדות גורמה בדובאי

הערות והארות יתקבלו בברכה