אתם יכולים לבקר אותם ...אם אתם רוצים להסתכל קצת יותר רחוק מהעיר. שם תמצאו כמה נקודות טבע מדהימות באיחוד האמירויות הערביות . 

דבר מדהים אחד במקום הזה הם האגמים מעשה ידי אדם שנמצאים בין הדיונות. מצורות לב משתלבות לאגם חדש בצורת סהר חדש, הנה האגמים המדהימים ביותר באיחוד האמירויות הערביות.

אגמי אהבה

אולי האגמים הידועים ביותר מעשה ידי אדם בדובאי, הלבבות המשתלבים של אגמי האהבה עוררו עניין רב ומבקרים מאז שנחשף לראשונה לפני כמה שנים. את אגמי האהבה אפשר למצוא בנווה מדבר אל קודרה ונראים הכי טוב ממבט אווירי. ביבשה, בין אם אתם עושים פיקניק, מטיילים או לוקחים את השקיעה, זה בהחלט מקום טבע נפלא של איחוד האמירויות הערביות לעשות את זה. בסמוך לאגמי אל קודרה, תוכלו למצוא שפע של פלמינגו, ברווזים וברבורים.

אגם הירח

אגם חדש בצורת סהר, המכונה כיום אגם הירח, עורר סערה גדולה כאשר התגלה לאחרונה באיחוד האמירויות. האגם החדש והיפה, שנחשף במהלך חודש הרמדאן הקדוש, נמצא לא רחוק מאגמי האהבה באל קודרה. צורת הירח בולטת בצורה מדהימה על רקע הגוונים החמימים של דיונות דובאי. אתה יכול למצוא אותו באמצעות הקואורדינטות 24.7874218, 55.3065662.

אגם ורוד

שמעתם בעבר על אגם ורוד בוהק? בדיוק זה התגלה באיחוד האמירויות הערבי בינואר, על ידי הצלם האמירתי הצעיר אממר אל פרסי. הסטודנט בן ה -19 משרג'ה צילם יריות מהאגם בראס אל-חיימה, שנמצא באיי סראיה. לדברי ד"ר סייף אל גאיס, מנכ"ל הרשות להגנת הסביבה ופיתוח בראס אל-חיימה, "שינוי צבע המים והפיכתם לורוד נובע מריבוי האצות האדומות הכוללות יותר מ -4,000 מינים.

אגם אקספו 2020

אגם ענק של אקספו 2020 התגלה בשנת 2020, לרגל תערוכת אקספו 2020 המיוחלת (שאמורה להתקיים כעת באוקטובר 2021). אגם מעשה ידי אדם זה ממוקם די רחוק מאתר Expo2020. עם זאת, אם אתה יוצא מדובאי משדה התעופה הבינלאומי אל מקטום, יתכן שיהיה לך מזל לתפוס מבט ממעוף הציפור.