לכל טוסט גבינה יש קסם משל עצמו אך כמו בכל דבר בחיים, תמיד יש את הטובים ביותר. התכונו לכתבה שתגרום לכם לרייר על מסך המחשב.

כנראה שטוסט הגינה הוא המאכל המנחם ביותר שקיים. ניתן למצוא אותו בעשרות ואריאציות שונות, הוא יכול להיות נשנוש לילי פשוט להכנה ומנגד מנת גורמה יוצאת דופן. הסנדויץ’ על פניו הוא מנה פשוטה ביותר, מוגשת בכל יום בעשרות גרסאות שונות. מטעמים מגוונים ועד צורה ומראה ייחודי. כל מסעדה או בית קפה מצאה את הגרסה המושלמת בעיניה וכנראה שלעולם לא ימאס לנו מהסנדויץ’ המופלא הזה. בעקבות כך המסע למציאת הטוסט המושלם עלול להיות מאתגר במיוחד. 

ישנם מקומות שמדובר בפשוט שני פרוסות לחם ופרוסת גבינה ביניהם ואותם לא אמליץ.נענינו לאתגר והחלטנו לנסות את מרבית הטוסטים בעיר, נתקלנו בכל דבר שאתם יכולים לדמיין, מסנדויץ’ מתפרק חסר טעם ועד מרכיבים שבחיים לא שמענו עליהם שעשו לנו חגיגה בתוך הפה.

BRUNCH AND CAKE 

כנראה שמדובר בבית הקפה הכי אינסטגרמי ברשימה. עיצוב קפדני ופוטוגני לכל המנות ושלא תטעו, הטעם בדיוק באותה רמה. טוסט הגבינה מורכב משילוב של כמה גבינות מותכות ומפנקות והוא מוגש בתוך לחם קריספי המצופה פרמזן. הטוסט עצמו מוגש על גבי נייר צבעוני עמיד למים והוא מגיע כבר חתוך לרצועות מה שהופך אותו למנה מושלמת להתחלקות בין כמה אנשים (לא שאני ממליץ לחלוק את התענגו הזה).

שעות הגעה מומלצות: ראשון עד רביעי 8:00-22:00, חמישי עד שבת 8:00-22:30כתובת: Ground f

loor, Wasl 51, Wasl Road

אתר אינטרנט: https://www.instagram.com/brunchandcakedubai/?hl=en 

התמונות כאן מהממות ביופיים ומגוונם, ללקק את המסך