כל מה שצריך לדעת על עולם הפרארי של אבו דאבי ועל מתקן האומגה שלה וההליכה על הגג

ב-5 בנובמבר, עולם הפרארי של אבו דאבי נפתחו שתי אטרקציות חדשות לחלוטין למבקרים – אומגה וגג להליכה, תוך הצגת חוויות חדשות בפני מחפשי ריגושים באיחוד האמירויות.

האטרקציות החדשות יושקו כחלק מחגיגות העשרות של הפרק.

מתקן האומגה

האומגה הראשונה תיפתח בעולם הפרארי של אבו-דאבי ב-5 בנובמבר. המתקן בן 400 המטרים יתחיל בפלטפורמה של עולם הפרארי וימשיך בנסיעה דרך הלולאה האייקונית של רכבת ההרים המעופפת – Aces. האטרקציה החדשה היא המתקן הראשון שעובר דרך מסלול של רכבת הרים באיחוד האמירויות. החוויה נמשכת 30 דקות ומכירת הכרטיסים כבר החלה.

הליכה על הגג

גגו האדום של עולם הפרארי הוא אחד מהמראות המוכרים ביותר באבו-דאבי. העמידה היא בגובה של 50 מ' מעל פני הים, והמבנה הענק שהוא בגודל של 200,000 מ"ר, הוא בקוטר של 700 מ' וזהו הלוגו הגדול ביותר בעולם של פרארי.

בפעם הראשונה, אורחים יוכלו להגיע לגג וללכת עליו במשך 90 דקות, 600 מ'. מלמעלה אפשר לראות את הנופים של האי Yas ומעבר להם. מכירת הכרטיסים כבר החלה.

אם רוצים לנסות את שתי האטרקציות, אפשר לקנות כרטיס משולב, ולהתנסות בחוויה במשך 120 דקות.

מה עוד אפשר למצוא בפארק?

אם מבקרים בפארק, אפשר לראות את תערוכת המכוניות המיוחדת החדשה supercar exhibition , הכוללת מגוון של מהדורת פרארי מוגבלת, כולל לה-פרארי, אנזו, GTO 40F ו-50F. כמו כן, אפשר למצוא בפארק את מסעדת Mamma Rossella   לאורחי הפארק, וכן את חנות המתנות הגדולה עם המותג של פרארי הגדולה, המציעה פריטים אופנתיים, אביזרים ועוד.

במקום קיימים אמצעי בטיחות מחמירים, כדי להבטיח את בטיחות המבוקרים, כולל סריקה טרמית, שמירה על ריחוק חברתי, יכולת נסיעה ועוד.

הכרטיסים לאטרקציות החדשות נמכרים בנפרד בכניסה לפארק.