כללי הנסיעה החדשים נכנסים לתוקף החל מיום ראשון 31 בינואר ...

משרד התקשורת בדובאי הודיע ​​זה עתה, כי הוועדה העליונה לניהול משברים ואסונות בדובאי אישרה כמה תיקונים לפרוטוקולי נסיעות שייכנסו לתוקף ביום ראשון 31 בינואר 2021.

ההודעה פורסמה ב- 27 בינואר, בחשבון הטוויטר הרשמי של משרד התקשורת בדובאי.

מגיעים לדובאי

על פי הציוץ בטוויטר, כל הנוסעים - תושבי איחוד האמירויות הערביות, אזרחי GCC ומבקרים המגיעים דרך נמלי אוויר, ים ויבשה בדובאי נדרשים לבצע בדיקת PCR לפני היציאה לדובאי ללא קשר למדינה ממנה הם מגיעים.

הוועדה גם חויבה כי הגעות ממדינות מסוימות (על סמך המצב הפנדמי במדינות אלה) דורשות בדיקה נוספת עם ההגעה לדובאי.

על פי משרד התקשורת בדובאי, הפרוטוקולים יישארו זהים לאזרחי איחוד האמירויות הערביות שחוזרים לארץ מחו"ל, אשר פוטרים אותם לעבור בדיקת PCR לפני היציאה, ללא קשר למדינה ממנה הם מגיעים. הם יידרשו לערוך בדיקת PCR רק עם ההגעה לדובאי.

התיקון השלישי מקטין את תוקף בדיקות ה- PCR ל -72 שעות במקום 96 שעות.

יוצא מדובאי

הוועדה גם הורתה לנמלי תעופה בדובאי לספק בדיקות מהירות של PCR או אנטיגן מהיר בשדות תעופה בדובאי, בשיתוף פעולה עם הרשויות הרלוונטיות, כדי להקל על הליכי נסיעה לנוסעים היוצאים מדובאי למדינות הדורשות סוג זה של בדיקה לפני הנסיעה, בהתאם מסגרת הזמן שצוינה.

על פי משרד התקשורת בדובאי, הוועדה העליונה לניהול משברים ואסונות הצהירה כי פרוטוקולי הנסיעה המעודכנים הם חלק מתהליך קבוע של תיקון ואופטימיזציה של אמצעי זהירות על בסיס ההתפתחויות המקומיות, האזוריות והבינלאומיות האחרונות. הם נועדו גם לאפשר לעיר להמשיך ולשמש כמרכז מסחרי עולמי וגשר לנסיעה ומסחר בין מזרח למערב.