בתיירות לדובאי , יש בעקרון שני דברים מאד חשובים.

הראשון

ערך מוסף לאיחוד האמירויותצ הערביות שהוא יעד חדש. משהו שאתה יכול להציע מול מתחרים שלך ( שצצים כמו פטריות אחרי הגשם ).

הכי טוב זה להגיע לבלתי אפשרי.

השני

עלות לתועלת. מה מרגישים המטיילים עם חזרתם ארצה מאיחוד האמירויות. האם עשינו להם טוב או שניצלנו אותם ברגע של חולשה ( בגלל חוסר ידיעה והבנה ).

אם אגלה לכם את כל מה שאני יודע, יש מצב שאצטרך לפרוש.

ולמה אני כותב את כל זה?

כי לאיחוד האמירויות יש צורך בשועל תיירות ותיק, שנכנס בפעם המי יודע כמה לאיחוד האמירויות. למה? כי מי שהיה שנים ולא בפעם הראשונה ( ואת זה אני שומע מרבים וטובים ), שעובר בין כל המלונות, לוקח חלק בכל האטרקציות (יש הרבה מעל 55 אתרי חובה), מבקר בכל מבנה יוצא דופן, שט בין מפרצים מדהימים, טס על דיונות עם ג'יפים, מתצפת על דובאי מקצה הבניין הגבוה בעולם, מבקר במוזיאונים, בפארקי שעשועים לילדים ולמבוגרים (עולם הפרארי) ולומד את הנסיכויות ממרתף לגג.

נמשיך לעלות לתועלת, וכאן אציין שמחזיק ידע של שנים רבות על האיחוד האמירויות, אין סיכוי שלמתחרים שלו יהיה, ואני משתדל לכתוב מירב העדינות. לא בא לי לעצבן אף אחד, מי שמבטיח שאת התמורה המלאה הלקוחות יקבלו. עכשיו נשאר להתאים את זה לעלות, כאן צריך לסמוך על מקצוענים שיודעים ללחוץ על המלונות והספקים השונים , בכדי לקבל בדיוק את המחיר שלא ישאיר אף אחת ואחד מכם אדישים.

חשוב לאפיין את הקבוצה טו של האדם הפרטי, ייעוץ ותכנון כל רגע מא' ועד ת', בחירת מלונות, סיורים ואטרקציות בהתאם לתקציב מוגדר מראש, מלווה ישראלי, נציג מקומי ( לטיולים מאורגנים )ובעיקר חוויה של טעמים שישאירו אתכם רעבים, מאוד רעבים.

עשיתי לכם חשק?

תייגו חברות וחברים שבא לכם לעשות להם טוב.